реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у своєму відеозверненні визнав, що черкаські комунальники не зовсім як слід справляються з очисткою міста від снігу й льоду і попросив черкасців без потреби не виходити на вулиці. Водночас, він пообіцяв, що за день-два тротуари буде очищено, і «Черкасами можна буде спокійно пересуватися».

Бондаренко

– Ви бачите, яка зараз погодна на дворі. Попросив би водіїв максимально утриматися від пересування містом, дати можливість комунальній техніці розчистити автошляхи. Комунальна техніка почала працювати сьогодні з 0 години. Працює 17 тракторів, 11 комбінованих машин і 6 солерозкидачів, – розповів міський голова. – На жаль, констатую факт, що тротуари і території, прилеглі до комерційних закладів окремих підприємців перебувають у незадовільному стані. Звертаю увагу муніципальної інспекції, що потрібно контролювати це. І звертаю увагу власників територій на правила благоустрою. Давайте будемо не скаржитися, а працювати разом, щоб вийти зі снігового полону...

реклама

Коментарі  

 
-1 #22 Серьожа Чапаевский 15.02.2021 07:18
Оце морда, нею дiтей лякати можна.Така КАКА.Я увесь час казав,шо асфальт у Черкассах не потрібен.Шароварники хотять у селi по пiску,або землi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Федір 14.02.2021 16:40
Черкаські тротуари вкриті льодом, сто людей в травмпункті. Хто за це відповідає?
12 лютого 2021, 13:36 18000.com.ua
– Протягом минулої доби 101 людина звернулася до травмпункту. Тобто потік пацієнтів збільшився удвічі. Найчастіше звертаються з переломами верхніх кінцівок. Звертаються особи усіх вікових категорій. До снігу у січні – зверталися в середньому 30-40 осіб, – коментує очільник травмпункту Олексій Михальченко.

Невтішна статистична інформація із травмпункту чітко вказує, на те, що було очевидним ще вчора ввечері: черкаські тротуари стали небезпечними.

...пройшов уже і день і два..."101 людина звернулася до травмпункту",- вони чомусь не знали "що за день-два тротуари буде очищено, і «Черкасами можна буде спокійно пересуватися»...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Перехожий 11.02.2021 17:35
Він хоч прогноз погоди дивиться? Восьмого наобіцяв, дев'ятого біда, одинадцятого капець, а дванадцятого повен капець. Сказав би сидіть вдома бо ми в гузні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Антон 10.02.2021 07:37
Цитую Коротеньке хоббі:
Йому б хоббі оббрити, то менше б на братків по владі схожий був.

Не смішіть, ці жлобливі пацюки тонко відчувають настрої суспільства, яке нажаль дуууже ліниве постояти за себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Сидоров 09.02.2021 07:18
Пане мєр , ви пообіцяли людям, що через добу комфорт пересування Містом буде відновлено. То шо , так ся є? Чи ви знову так просто для піару бовкнув? Бо я таки повірив був вам .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Урюк 08.02.2021 23:05
Читаю коментарі - "люблять" люди мера :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Поспішив очільник 08.02.2021 22:56
З днем-два, щас якщо дивиться в вікно, то хобі своє в кров розсмика, пишучи другою пости в фейсбук, шо не спить, а з біллю в серці за дороги, спостерігає за стихією.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Валентина 08.02.2021 22:20
День-два і всі дружненько станем на лижі,а дехто на коньки :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Наталія 08.02.2021 22:17
На вибори потрібно було йти, а не коментарі наразі строчити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Олег 08.02.2021 20:20
В тому році 17 міліонів вигорнули з буджету, байдуже що снігу не було.