реклама

реклама

Конкурсна комісія визначилась із претендентками на перемогу в загальноміському конкурсі «Бути першою…» по кожній з 12 номінацій

Більше 100 черкащанок відправили свої заявки на участь у новому проєкті, який започатковує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради до Міжнародного дня прав жінок та миру.

153820438_3658076167581166_6869655341131544406_o

Членам журі було складно зробити свій вибір, адже подались і справді найдостойніші жінки нашого міста, які своєю щоденною працею це підтверджують. Проте, як і в будь-якому конкурсі, переможниця може бути лише одна. Тому буде обрано одну переможницю в кожній із номінацій, яких представлять на фіналі конкурсу 4 березня у Черкаській обласні філармонії.

Також відсьогодні на офіційній Фейсбук-сторінці загальноміського конкурсу «Бути першою…» вас будуть знайомити з фіналістками по кожній номінації для того, щоб ви змогли на окремо створеній онлайн-платформі проголосувати за свою фаворитку у 13-й номінації «Вибір міста».

154686101_3658077697581013_2475284098685059705_o

Посилання на платформу буде розміщено на сторінці згодом.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3tWUK3v

Про це інформує прес-служба міськради

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #12 Не треба 02.03.2021 08:19
Цитую Антіспам:
Коли вже той совок з мізків можновладців витравиться? Зайнятися ничим? Тільки соцзмагання влаштовувати? Зрозумілим би.було , якщо б якісь громадські організації подібні конкурсти влаштовували. Хоча , якщо влада не розуміє, чим має займатися, то що з неї візмешь

А у тебе в головi не совок а ЛОПАТА та ще граблi та вили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Антіспам 01.03.2021 19:45
Коли вже той совок з мізків можновладців витравиться? Зайнятися ничим? Тільки соцзмагання влаштовувати? Зрозумілим би.було , якщо б якісь громадські організації подібні конкурсти влаштовували. Хоча , якщо влада не розуміє, чим має займатися, то що з неї візмешь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Джозеф Байда 01.03.2021 17:27
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Solid/:
а, тіпа, "солдатік" така повторюшка...
Ну нахамило президенту... як могло. знає ж, що відповіді не буде.
А прижуч - буде вой "Влада щемить Солдатів!"
Кумедне хамське ніщо - типовий пригожинський порохобот.

Ну - "президент" він для тебе, для мене він просто поц.Сцикливий, брехливий,і недолугий. :-) Слова "повторюшка" і "вой" з лексикону дідуся ахванасія?

Поздравляю Вас солдат.Вы назначены первым капитаном проданой нами беушной резиновой лодки по двойной цене.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 СОЛДАТ 01.03.2021 10:54
Цитую Solid/:
а, тіпа, "солдатік" така повторюшка...
Ну нахамило президенту... як могло. знає ж, що відповіді не буде.
А прижуч - буде вой "Влада щемить Солдатів!"
Кумедне хамське ніщо - типовий пригожинський порохобот.

Ну - "президент" він для тебе, для мене він просто поц.Сцикливий, брехливий,і недолугий. :-) Слова "повторюшка" і "вой" з лексикону дідуся ахванасія?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 заробітчанин 01.03.2021 10:20
Ну ясно, що фаворитки членів журі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Solid/ 01.03.2021 00:23
а, тіпа, "солдатік" така повторюшка...
Ну нахамило президенту... як могло. знає ж, що відповіді не буде.
А прижуч - буде вой "Влада щемить Солдатів!"
Кумедне хамське ніщо - типовий пригожинський порохобот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 СОЛДАТ 28.02.2021 23:14
Цитую Solid/:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую и Артур:
А майн Шатц собралась поучавствовать. Зря ноги побрила.

І можливо не тількои ноги.... ;-) Надіюсь "конкурс" буде проходити за сприяння препиздента? А потім за старою доброю традицією в Трускавець? :D

А пре*****недосол татам не асе одно пїд чиїм "сприянням" на Мальдівах "зоною бікіні" торгувати?

Ти також приймаєш участь в конкурсі? Тоді побрий спочатку вуса, з "зоною бікіні" не поспішай.Іі побриєш коли переможеш :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Solid/ 28.02.2021 21:54
Цитую СОЛДАТ:
Цитую и Артур:
А майн Шатц собралась поучавствовать. Зря ноги побрила.

І можливо не тількои ноги.... ;-) Надіюсь "конкурс" буде проходити за сприяння препиздента? А потім за старою доброю традицією в Трускавець? :D

А пре*****недосол татам не асе одно пїд чиїм "сприянням" на Мальдівах "зоною бікіні" торгувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 СОЛДАТ 28.02.2021 20:44
Цитую и Артур:
А майн Шатц собралась поучавствовать. Зря ноги побрила.

І можливо не тількои ноги.... ;-) Надіюсь "конкурс" буде проходити за сприяння препиздента? А потім за старою доброю традицією в Трускавець? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Степанич 28.02.2021 18:07
Не користуюсь Хвейсбуком!
Як тепер ознайомитись і проголосувати?