реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Народна депутатка України від «Європейської Солідарності» родом із Черкас Ірина Геращенко повідомила у фейсбуці, що їй та її однопартійцю, першому заступнику голови облради Роману Сущенку черкаські медики скаржаться на примус до вакцинації.

59064585_2201973459890455_3846634617956204544_n

«Маємо чисельні скарги від медиків Черкащини, які працюють в ковідних відділеннях, що їх примушують вакцинуватися, погрожуючи, у разі відмови, перевести в інші відділення і залишити без доплат, – написала пані Геращенко. – Велика частина медиків перехворіла, тому поки що не можуть вакцинуватися (до речі, ніхто з інфікованих не отримав ніякої страховки), але ще більша кількість лікарів попередньо записалися в списки на щеплення обіцяною Pfizer або AstraZeneka. Але зараз в наказному тоні їх вимагають вакцинуватися індійським «аналогом», ефективність якого викликає сумніви в суспільства. Й, найголовніше, що сама влада своєю брехнею, відсутністю інформаційної кампанії, сумнівними закупівлями через прокладки і корупційні схеми, тільки посилила цю недовіру. Ми й досі не розуміємо, скільки ж коштувала бюджету ця індійська вакцина, скільки отримала прокладка, а правоохоронні органи не поспішають дослідити, хто з влади збагатився  на пандемії».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Сидоров 02.03.2021 03:25
Мабуть це фейк. Є вакцина, треба привитись. Якісна , бо дає результат. Перехворівші прививаються через 6 міс, або по результатам аналізів. Вроді я так чув. А тут пишуть , що іде масова протидія зі сторони медиків. Провокація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Зоя 01.03.2021 19:27
Фашизм в цьому питанні недоречний.вакцина поставляється в країни третього світу.доставлена в Бангладеш,Пакіс тан,Сейшели і Україну.Геращенко турбується про нас.недолугі хай щеплюються
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 vv 01.03.2021 14:26
Цитую Лікар:
Ну і для чого ця брехня? Навпаки не дозволяли вакцинуватися якщо перехворів менше 6 місяців тому.

Аж цілих 100+ вакцинованих лікарів за тиждень показує щире бажання вакцинації індійською сечею :D
Зелені, ви собі в шефа обрали найкращого чемпіона по боротьбі з вірусом. З такими темпами, ще років 200 і все вакцинуються :lol:
Ах, да, тепер в ЄС будуть пускати з цифровим сертифікатом вакцинації, який на індійську сечу не надається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 так 01.03.2021 14:00
вона ж не родом з Черкас, ми робили запит в пологовий будинок на Чехова, там піднімали архіви і сказали що така в них не народжувалась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Степанич 01.03.2021 13:45
Цікаво прочитати, що ж порадила Ірина Геращенко черкаським лікарям у відповідь на їх скарги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Цицько 01.03.2021 13:23
Якось не хочеться гордитись такою землячкою. Може вона таки з Вінничини? Ні? Значить і в наших краях не без *******... :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Бувший 01.03.2021 12:30
Не твоє со..че діло, краще вчасно змітай крихти з піджака свого патрона, як це ти робила Ющенку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Стас 01.03.2021 10:27
Ах,пані!Чули-Посієш вітер пожнеш бурю? Сіяли ви і Ви особисто...Жаль,жати доводиться людям.І не кажіть,що ви ні причому-змінилась вивіска,театр абсурду режисера не міняв!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 свинарчук 01.03.2021 10:25
очевидно те же, кто при вашем правлении обогащался на оборонке
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Лікар 01.03.2021 10:17
Ну і для чого ця брехня? Навпаки не дозволяли вакцинуватися якщо перехворів менше 6 місяців тому.