реклама

реклама

14 березня в Черкаській області стартує соціальний проект для дівчат і жінок. Про це, перебуваючи у відпустці за кордоном, повідомила дружина голови Черкаської ОДА Єлизавета Юрушева.

Вона повідомила, що щаслива анонсувати проект. На захід запрошена олімпійська чемпіонка Ганна Різатдінова. Подія відбудеться в обласній філармонії і у "сторіз" в Інстаграмі Юрушева закликає купувати білети.

Гроші з білетів підуть на обласний онкоцентр.

Нагадаємо, без чоловіка, але з дітьми Єлизавета Юрушева відпочиває за кордоном. Вона є донькою мільярдера Леоніда Юрушева.

1614941092470

1614941092467

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #28 Сидоров 08.03.2021 08:03
У чому ж така особливість зелених що люблять роздіватись на публіку. Зелений през зразу знімає одежу, наприклад . Дружини зелених чиновників при спілкуванні з людьми. Уе така форма викривлень зараз?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #27 Лейба 07.03.2021 14:30
Тільки довірливий капловухий лох може повірити, що дочка такого батька, вихована і все життя провівша в досить специфічному оточенні, раптом, ні з цього ні з того, безкорисливо займеться благодійністю. Їй той онкоцентр потрібен, як жо3,14 стоп-сигнал. Піарилась би на чомусь іншому. Була вже колись "лікарня майбутнього" у одної б'леді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #26 Ценитель Ледей 07.03.2021 10:37
Та Леди, которая на первой фотографии (возможно Аня?) куда стильнее, в сравнении с (Елизаветой?), которая на второй. Второй - поменять стилиста! Срочно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 Ford Kuga III 07.03.2021 08:23
Цитую Стилістка:
Жіночки, вчіться у Юрушевої правильно носити купальник: поворозка ліфв має на 1-1.5 см виступати з під іншої. Це класика.

Ух ты,якi подробицi,"I Артуру" мабуть сбодобається,на себе приміряє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Стилістка 06.03.2021 20:54
Жіночки, вчіться у Юрушевої правильно носити купальник: поворозка ліфв має на 1-1.5 см виступати з під іншої. Це класика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Черкасский поэт-инкогнито 06.03.2021 19:12
Любуясь фотографиями Леди Совершенство, сами по себе родились стихи:

Смеркалось; на столе, блистая,
Шипел вечерний самовар,
Китайский чайник нагревая;
Под ним клубился легкий пар.
Разлитый Сашиной рукою,
По чашкам темною струею
Уже душистый чай бежал,
И сливки Лёша подавал;
Елиза пред окном стояла,
На стекла хладные дыша,
Задумавшись, моя душа,
Прелестным пальчиком писала
На отуманенном стекле
Заветный вензель Ю да Е.

Вечно Ваш Ю. О.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Николя Цицькаридзе 06.03.2021 18:29
Какие две Фемины !!!
Осмелюсь предложить: после завершения текущего ремонта, торжественно переоткрыть Ваш театр балетом "За двумя олигархами", в личной постановке моей скромной персоной. Дамам отдам партии Устьи и Настьи, лучших подруг главной героини, рэп-партия которой, увы, уже продана за звонкий металл. Просьба к Алексею о согласии обеих Дам, проинформироват ь моего пресс-секретаря ШурУ.
С Уважением,
Вечно Ваш Н.Ц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 и Артур 06.03.2021 17:12
Майн Шатц по себе такой купальник, хочет. На пару размеров больше, "Серый с оттенком "аватар"". Клянётся, - добилась и Алексей назначил ей кастинг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #20 Степанич 06.03.2021 16:51
Цитую Марина:
А жінку Бонда коробить, ох коробить. Вони ж тут царьки вже. А тут таке чудо з Києва.
Жінці Толі Бонда байдуже! Вони з Толею прийшли сюди гроші заробляти, а не цицьками мірятись!
Гроші люблять тишу - таким принципом вони й керуються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Это будет презентация 06.03.2021 12:31
Конюшни Аничкиного бОбыря.