Виконавчий комітет треба посилити організаційно і насамперед керівниками профільних департаментів, кожен з яких розбирається у своїй галузі. Про це у коментарі «Прочерку» сказала головний спеціаліст-лікар департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Черкаської міської ради, депутат Черкаської міськради Любов Майборода.
– Адже виконавча гілка влади слабка. І на сьогодні слабким місцем є виконавчий комітет. Молоді амбітні люди – це добре, але одна справа хотіти, а інша справа могти. Ситуація з прийняттям бюджету розвитку показала, що не так все виходить як їм би хотілося. Тож треба підсилювати виконком директорами департаментів, як це є в містах західної України. Це дає результат, і виконком якісніше прийматиме рішення, – каже Любов Майборода.
Вона зауважує, що Черкаси пасе задніх в питанні прийняття бюджету розвитку. Окрім того, «бюджет роздутий», тож треба приймати фахові рішення.
– Нам потрібен дієздатний виконавчий комітет. Як на мене, керівники департаментів – ключова ланка місцевого самоврядування. І формувати бюджет треба чітко і прозоро, а не підкилимно. А що таке затримка з бюджетом? Не починаються ні тендера, ні будівельні роботи. Це катастрофа. І як вони за день до сесії розрулять це питання, мені невідомо, – каже Любов Майборода. – Натомість у нас лиш збільшують видатки, збільшуючи штат заступників. А це від 700 тисяч до півтора мільйона гривень в рік. І люди, які не мають повноважень, не є розпорядниками коштів, які не мають людей у розпорядженні, будуть спостерігати за професіоналами, тобто за директорами департаментів. Це просто політична посада.
Про те, що прийняття Черкаською міськрадою рішення про збільшення планових показників надходжень бюджету розвитку на 172,6 млн грн на сьогодні є вкрай ризикованим та нереальним до виконання, зазначала і директорка департаменту фінансової політики постійну комісію з питань бюджету та економічного розвитку Черкаської міськради Тетяна Харенко.
– Люди (Чубіна, Тренкін, Гаркава, Тищенко і Беззубенко) збираються і збільшують дохідну частину на 172 мільйони, не маючи навіть письмових документів про продаж майна і землі. І лише згодом, через тиждень йдуть документи від департаменту економіки і департаменту архітектури про продаж майна. Як це можливо? Ось була комісія і я запитую Артура Савіна, розкажіть, мовляв, де яку землю продасте? Бо питань багато… – зауважує Любов Майборода.
Нагадаємо, сесія Черкаської міськради - 11 березня.
Коментарі
І половина тих директорів з купленими дипломами "Нірситету", якому на днях ліквідували ліцензію
Давайте почекаємо. Мабуть пані, яка обіймає посаду спеціаліста у охороні здоровя пробиває посаду собі директора з відповідною зарплатнею. Все за народ печеться, як колись Свободівці.
В Департаменті повинно працювати як мінімум 20 фізичних осіб. А тут для високої зарплати створюють департамент з 4 чоловік. Із них один директор , два заступника директора і 1 начальник управління. Це прихована крадіжка бюджетних коштів через маніпулювання посадами.
Наприклад у ЧДУ це виглядало б так. 48 ректорів унверситету 196 завідувачів кафедр на 18 кафедр і всього 3 викладача.
підняти хвіст!
Проте,цю систему не зламати!
Стрічка RSS коментарів цього запису