Головна теза, навколо якої Фонд державного майна України будує свою роботу: «Кожен українець – інвестор». Щоденна задача – створити та підтримувати такі умови, за яких усім бажаючим придбати державне майно гарантовано рівні умови участі в приватизаційних аукціонах.

Інформація про усі державні активи, що пропонуються до приватизації, оцифрована та опублікована на сайті privatization.gov.ua. Це наче велетенський онлайн-магазин, де можна обрати актив на будь-який смак – від спиртзаводу до будівлі невеличкого сільського клубу, від складів у передмісті до готелю.

Фірмовий_блок_Фонду_Державного_майна_України

У календарі приватизації Фонду держмайна на цей рік заплановано близько 500 об’єктів , а доходи від приватизації встановлені на рівні 12 мільярдів гривень.

ФДМУ розпочав моніторинг заяв на приватизацію об’єктів від потенційних інвесторів – планує більше залучити бізнес до ініціювання приватизації та відстежувати реакцію органів управління по тим об’єктам, які не використовуються, або є непрофільними для держави.

Як можливо долучитися до процесу ініціювання приватизації?

Якщо хтось помітив у регіоні занедбану будівлю, непрацюючий цех або будь-який об’єкт, який не використовується державою, або використовується непрофільно та може допомогти у розвитку місцевого бізнесу чи буде корисним для громади – то потрібно подати заявку про включення об’єкту державної власності до переліку, що підлягають приватизації.

Якщо ви маєте усю необхідну інформацію про об’єкт , то відповідно до ст. 11 ЗУ « Про приватизацію державного та комунального майна», вам необхідно виконати 3 прості кроки:

  1. Скачати відповідну заяву, роздрукувати, заповнити і підписати;
  2. Підготувати копію нижче зазначених документів, засвідчивши усі сторінки;
  • Особистим підписом, прізвищем та ініціалами;
  • Відміткою « Згідно з оригіналом»;
  • Датою.

Перелік необхідних документів:

Для фізичних осіб:

Громадян України-копія паспорта громадянина України;

Для іноземних громадян– копія паспорта або копія документа, що посвідчує особу.

Для юридичних осіб:

Для резидентів:

Для нерезидентів:

  • Документ про реєстрацію у державі місцезнаходження (наприклад витяг із торговельного, банківського або судового реєстру, тощо). Документ має бути засвідчений згідно із законодавством держави його видачі
  • Переклад документу про реєстрацію українською мовою;
  • Копія паспорту представника;
  • Довіреність або інший документ, який засвідчує право представляти юридичну особу. У разі, якщо документ подано мовою країни, яка його видала, необхідно додати український переклад.
  • У разі якщо документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина з безконтактним електронним носієм, до заяви додається копія такого паспорта з відповідною підтверджуючою інформацією.

Відправити Заявку та копію усіх засвідчених документів у регіональне відділенні ФДМУ за місцем знаходження об’єкта приватизації. У разі подання заяви щодо об’єкта малої приватизації – заява у 1 примірнику , у разі об’єкта великої приватизації – у 2  примірниках.

Далі починається робота структурних підрозділів Фонду державного майна.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #1 Кожен українець –інвестор 19.04.2021 13:11
И даже больше - не халявщик, а партнёр!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100