реклама

реклама

До чергової частини Звенигородського райвідділу міліції звернувся лікар однієї із лікарень Ватутіного та повідомив, що в хірургічне відділення доставлено чоловіка в край тяжкому стані з численними тілесними ушкодженнями. Незважаючи на спроби лікарів врятувати життя потерпілому, від отриманих травм пацієнт помер.

Як встановили правоохоронці, потерпілими було ще троє чоловіків, які також звернулися за допомогою до лікарні. Під час розмови з ними оперативники дізналися, що чоловіки приїхали до міста Ватутіне навідати свого приятеля, якого вже тривалий час не бачили. Господар їх радо зустрів. Повечерявши, друзі вирішили порибалити на ставку неподалік. Однак охоронці водойми, яку орендував один із підприємців міста Черкаси, затримали рибалок, відвели їх до службового приміщення та викликали свого керівника. Останній прийшов не сам, а з «помічниками», які почали бити хлопців. Від нанесених травм один із рибалок втратив свідомість та впав. Скориставшись тим, що кривдники відволіклись на їхнього товариша, трьом чоловікам вдалося втекти. Четвертий з рибалок так і залишився лежати в сторожці.

Коли правоохоронці приїхали до ставка, охоронці знаходились у службовому приміщенні. Вони розповіли, де можна знайти їхнього начальника. Протягом кількох годин 51-річного чоловіка, який керував розправою над рибалками, та його спільників було затримано.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень, слідчим відділом Звенигородського райвідділу міліції порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 121 (Тяжкі тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі строком від  семи до десяти років. Слідство триває, інформує прес-служба обласної міліції.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Бендер 01.08.2012 13:11
За такими хлопцями давно тюрма плаче. Потрібно щоб влада із цього зробила висновки і влаштувала показовий суд над цем так званим "орендарем" ставка, тобто Борисом і його сином Євгеном...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Просто знаю... 01.08.2012 11:23
Борис все хочет свалить на "бойцов", которые ходят в спортзал его сына Евгения
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Просто знаю... 30.07.2012 13:33
Люди добрі! Що ви зациклились чи є в області Ватутінський район чи не має. Хіба це головне? Головне те хто побив рибалок і що вони собою придставляють. Охоронці рибалок не били, а тільки повідомили свого "господаря", що на орендованому ставку появилися браконєри, на що той зреагував із тваринячим інстенктом, взяв із собою свого сина Євгена і двох "кремезних" хлопчаків які займаються у спортзалі у того ж сина Жені і помчав до околець м. Ватутіне до орендованого ставка, печінки відбивати порушникам. А хто ж такий "хазяїн" ставка? Це достатньо відома особа - регіонал в м. Черкаси такий собі Борис,в якого мається кафе-бар ......... за адресою угол Енгельса-Чайковського. Ще цей "бізнесмен" в Черкасах займається нерухомістю, а його чадо-син Євген сам себе "призначив" самим "крутим хозяїном" цього району, для чого і орендував і підвалі спортзал. В цьому кафе постійно засідають прокурори, в тому числі і прокуратура Звенигородськог о району...І після цього Ви думаєти що Бориса і К накажуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Василь 30.07.2012 10:09
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Валерій:
#3 Оксана Колісник 29.07.2012 11:08
У Черкаській області немає Ватутинського району..???????
А що хтось стверджує що є
Ця помилочка у тексті вже виправлена.


Я це стверджую! Я там був! :D
І взагалі, ПРавильно писати - ВАТУТІНСЬКИЙ РЕГІОН, оскільки саме там ПР отримує максимальні результати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Ужасть 30.07.2012 09:47
Повечерявши (????), друзі вирішили порибалити на ставку неподалік.....
Від нанесених травм один із рибалок втратив свідомість та впав. Скориставшись тим, що кривдники відволіклись (!!!) на їхнього товариша, трьом чоловікам вдалося втекти(!!!). Четвертий з рибалок так і залишився лежати в сторожці.
---
Дело темное. Одни "повечеряли" и наверное хорошо.... другие службисты-охранники вместо того чтобы вызвать милицию..начали избивать... третьи....втекли, бросили товарища...но скорую не вызвали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Лєна 30.07.2012 09:29
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Валерій:
#3 Оксана Колісник 29.07.2012 11:08
У Черкаській області немає Ватутинського району..???????
А що хтось стверджує що є
Ця помилочка у тексті вже виправлена.

А от на сайті обласного управління міліції не виправлена. І всі всеукраїнські змі тепер цитують, що в нас є Ватутінський район. А його ж немає. Куди дивиться Наталія таран???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Оксана Колісник 30.07.2012 09:20
Цитую Варвара:
Цікаво, де в статті шановна О.Колісник побачила "ВатутИнський район"??? Мабуть дуже "уважно" читала.
Так, уважно. А от Ви більше в моєму коментарі нічого не прочитали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Оксана Колісник 30.07.2012 09:18
Цитую Валерій:
#3 Оксана Колісник 29.07.2012 11:08
У Черкаській області немає Ватутинського району..???????
А що хтось стверджує що є
Ця помилочка у тексті вже виправлена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Маладец 29.07.2012 17:26
Бидл...а поведінка охоронців ставків вже нікого не дивує давно. Відсутність реакції міліції теж. а от мовчанка журналістської "спільноти" це вже симптом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Варвара 29.07.2012 17:11
Цікаво, де в статті шановна О.Колісник побачила "ВатутИнський район"??? Мабуть дуже "уважно" читала.