реклама Делікат

Заплановані в держбюджеті на цей рік кошти на ремонт мосту через Дніпро у Черкасах можна було б спрямувати на більш нагальні потреби, вважає голова фракції ВО «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Володимир Гресь.


Опозиціонер зазначає, що нині коштів не вистачає навіть на зарплату працівникам бюджетної сфери.

– Черкаським викладачам виплатили лише частину зарплати за останній місяць. Бюджетників примусово посилають у відпустки за свій рахунок. Разом з тим, виділяються з держбюджету та місцевих бюджетів мільйони гривень на ремонт мосту! – зазначає Володимир Гресь.

Політик припускає, що заява влади про ремонти може бути всього-на-всього черговою передвиборчою обіцянкою.

– Сподіватися на відремонтований міст найближчим часом черкащанам не доведеться. Для прикладу наведу Запоріжжя, де будівництво автотранспортної магістралі, що складається з двох мостів, планували завершити ще два роки тому. Запорізькі мости влада і цього року обіцяє добудувати. Пригадайте, як ще до Президентських виборів представники теперішньої влади обіцяли побудувати сучасну трасу Київ–Дніпропетровськ, що мала пролягати через Черкаси. Проте, на сьогодні навіть проектна документація ще не готова, – констатує Володимир Гресь. – І я не здивуюся, якщо перед самим початком виборів влада пообіцяє черкащанам побудувати метро з Черкас до Києва.

реклама

Коментарі  

 
+1 #30 КС 03.08.2012 10:10
Цитую Марія:
Вас, шановний, підтримувати. Бо регіонали вже з нас шкуру здерли, а це і м"ясо з кісток знімуть. Тому і йде Гресь у ВР. І підтримувати його потрібно, а не лити помиї на голову.

Не потрібно мені такої підримки, якщо Гресь іде під примусом Томенка. Я не знаю такого кандидата,який балотується до ВР поза своєю волею! Якщо не має бажання - не йди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Марія 02.08.2012 16:30
Цитую Тетяна:
Цитую Марія:
Цитую Виборець:
Пане Гресь ! Керував облрадою, а не знаєш, що є бюджети різних рівнів. Правда, в свій сімейний бюджет можна звідусіль потягнути, варто постаратись. А мости і дороги треба будувати і дураків у владі позбавлятись, то можливо і Україна стане цивілізованою державою.

Ой. як же вас зачепив за живе Гресь? Мабуть є за що зачепити! Та правду він сказав, що заради перемоги своєї регіонали за одну ніч метро до Києва прокладуть.Вони вже обнагліли дальше нікуди.А Греся залиште. Порядна людина.На відміну від вас. Бо ви тільки гряззю і вмієте обливати.

В Черкаській області мабуть тільки дві порядні людини - пані Марія і Гресь

Дякую. Приємно. І вам не хворать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Тетяна 01.08.2012 22:06
Цитую Марія:
Цитую Виборець:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Тетяна 01.08.2012 22:04
Цитую Rebus:
Просочилась информация,что г-н Тулуб планировал баллотироваться по 195 округу. Узнав,что конкурентом может быть Александр Чуприна,начал включать заднюю.А было бы очень интересно.Черкассы "на ушах бы стояли" как в конце 90-х.

А що таке Чуприна поруч з Тулубом? Чуприні до Тулуба як до Києва...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #26 Тихон 01.08.2012 17:39
Цитую земеля:
А на шо нам мосты, мы ж теперя не мотаемся туды-сюды ( У Чорнобай и назадь), а те бабосики, що дали колись на ремонт моста, так откатили, що вспомним и вздрогнем. Мне так кажется, что данный пан ваще жил и живёт под лозунгом. " Построим коммунизьм в кажний отдельно взятой семье!" Пан из оппозиции в своей семье уже построил не только для себя, но и для ещё не родившихся внуков коммунизм, а все остальные и без моста проживут, не так далеки Черкассы, вплавь, господа, вплавь!!!

............... ГЛЯНЬ НАВКОЛО СЕБЕ. ГРЕСЬ І ТОМЕНКО-НОРМАЛЬНІ ХЛОПЦІ.ДАЙ БОГ ЇМ ПЕРЕМОГИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 Тихон 01.08.2012 17:38
Цитую БЮТівець:
Я особисто дуже добре знаю і Греся, і його друга Миколу Томенка. Вони не поганні хлопці, можуть добре пообідати, випити горілки, поіхати на полювання чи на рибалку, але на щьось корисне та конструктивне вони, на превеликий жаль, не здатні.

ОЙ-ОЙ-ОЙ. А ТИ МАБУТЬ З НИМИ ПИВ І ОХОТИВСЯ? В ЧУЖОМУ ОЦІ БАЧИШ ПИЛИНКУ, ПОДИВИСЬ НА ТРІСКУ В СВОЄМУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Тихон 01.08.2012 17:37
Цитую Маладец:
Праальна, хай мости падають, доріг не буде, а ми просто прожеремо усе на юліно-вітіні тисячі. У голові-тирса у цього пана.

ОТ ЯКРАЗ ГРЕСЬ І РЕМОНТУВАВ ДОРОГИ І МОСТИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Тихон 01.08.2012 17:36
ПРАВДА, ДОЖИЛИСЯ. ВЖЕ І ВІЛЬНО ГОВОРИТИ НЕ МОЖЕМО В СВОЇЙ КРАЇНІ СВОЄЮ МОВОЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Марія 01.08.2012 17:35
Цитую марія:
дожилися!

Ні, оберете регіони, тоді побачите, ще "краще" "покращення". Отоді доживетесь.А це. навіть, не цвіточки. Це ще пуп"яночки від регіоналів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Марія 01.08.2012 17:30
Цитую КС:
[quote name="СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА"]Владимир Гресь проводил встречу с избирателями в нашей Худолиевке. Первыми словами приветствия были:"Я не хотел идти в депутаты,но Томенко заставляет".
Пан Гресь, то Ви йдете до ВР захищати інтереси виборців, чи під примусом "політичної нагайки" Томенка?

Вас, шановний, підтримувати. Бо регіонали вже з нас шкуру здерли, а це і м"ясо з кісток знімуть. Тому і йде Гресь у ВР. І підтримувати його потрібно, а не лити помиї на голову.