реклама Делікат

Активісти всеукраїнської кампанії «Помста за розкол країни», що спрямована на зниження рейтингу народних депутатів та політичних партій, які голосували за законопроект Ківалова-Колесніченка у Верховній Раді, звинувачує міліцію у перешкоджанні їхній діяльності. Про це інформує «Майдан».

Схоже, що місцева влада перейнялась можливими наслідками кампанії «Помста за розкол країни» та її впливом на рейтинг Партії регіонів і намагається руками міліції всіляко перешкодити діяльності активістів, йдеться в повідомленні.


Так, у Золотоноші міліція намагалась завадити поширенню листівок з роз’ясненням, чому не можна голосувати за Богдана Губського та Партію регіонів, які поширювали місцеві активісти.

Майже одразу по прибутті в Золотоношу, до чотирьох учасників кампанії, які прямували на місце зустрічі з місцевими активістами, підійшло восьмеро працівників міліції і люди в цивільному. Правоохоронці спершу розповідали молоді про заборону розклеювання листівок в місті, а потім фактично переслідували активістів, прямуючи за ними по п’ятах, куди б ті не йшли.

Після перших наклеєних активістами листівок, працівники міліції їх затримали і склали на одного з них протокол про «порушення благоустрою м. Золотоноша», хоча зазначили, що матеріальної шкоди ані приватному майну, ані майну територіальної громади завдано не було.


Цікавим є те, що до затримання 4-х активістів кампанії «Помста за розкол країни» місцеві правоохоронці серйозно підготувалися, оскільки чималу групу міліціонерів супроводжувало також три людини в цивільному, які вели відеозйомку, та підручні поняті. З усієї цієї кавалькади представився і показав посвідчення тільки один, всі решта працівників міліції в порушення закону «Про міліцію» представлятись категорично відмовились. Так само вони відмовились від дачі будь-яких коментарів журналістам.

Наразі в Золотоноші розклейку продовжено, також поширення листівок проходить і в інших містах Черкащини.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #19 Гроза 18.10.2012 19:27
Цитую Золотоноша:
Ганьба Войцехівському! !!

Невже психічно хворих почали випускати з психушки? Раджу "Золотоноші" підписатичя "НАПОЛЕОН" і хвалити, наприклад, Корпаня. Тоді в його хворобі точно ніхто не буде сумніватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Золотоноша 29.09.2012 21:32
Ганьба Войцехівському! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Обладмін. 31.07.2012 17:37
Цитую патріот:
Цитую Обладмін.:
Виборець а ти Тулубу це скажи, мовляв не тобі судити хороший мер менеджер чи поганий, пошукай в прочерку як Тулуб чихвостив мера Золотоноші і назвав його поганим менеджером.

шановні, оцінювати роботу мера може тільки громада,яка його обирала.я не гість,а житель міста і ще в спрмозі порівняти як змінюється місто. а вам не знаю як, але не так.
Так а я тобі про що, скажи це Тулубу він чихвостив мера Золотоноші і сказав що поганий менеджер, хоча це його людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Виборець реальний 31.07.2012 16:57
Пане Войцехівський ну годі вже, ну дійсно гидко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Гость 31.07.2012 16:43
Ну конечно все лгуны и не кто не знает правду кроме вас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 патріот 31.07.2012 13:01
Не вводьте громаду в оману.брехнею про перевірки.Надоїло, що всі хороші справи ви тільки і навчилися обливати брудом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Олег 30.07.2012 23:12
Цитую патріот:
Шановні! Не дуже засмучуйтеся. Я житель цього міста і бачу хто очолює цю так звану золотоніську опозицію,тому і коментую, що зібралися психічно хворі,ні не люди які проти цієї влади, а іменно керманичі так званої золотоніської опозиції, і це не секрет для громади міста, це тільки знижує авторитет партії Юлі. А щодо заборони та проблемного міста, ви глибоко помиляєтесь, Ми дякуємо, нині діючому меру, що хоч поступово наше місто починає мвти своє "обличчя", і наводиться порядок. А обклеювати заюоронено не тільки опозиції, але і всим як рекламодавцям так і агітаторам. Прибарають не там чисто, а там ле не мсітять.

Шановний "Патріот" ти як житель міста можеш дізнатися у вашої доблесної міліції скільки складено адміністративни х протоколів на рекламодавців м. Золотоноша? І ще що у місті Золотоноша все так серйозно на рахунок благоустрою, що навіть СБУ цим займається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 патріот 30.07.2012 18:21
Цитую Обладмін.:
Виборець а ти Тулубу це скажи, мовляв не тобі судити хороший мер менеджер чи поганий, пошукай в прочерку як Тулуб чихвостив мера Золотоноші і назвав його поганим менеджером.

шановні, оцінювати роботу мера може тільки громада,яка його обирала.я не гість,а житель міста і ще в спрмозі порівняти як змінюється місто. а вам не знаю як, але не так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 Обладмін. 30.07.2012 17:22
Виборець а ти Тулубу це скажи, мовляв не тобі судити хороший мер менеджер чи поганий, пошукай в прочерку як Тулуб чихвостив мера Золотоноші і назвав його поганим менеджером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Гость 30.07.2012 16:57
"Виборець" хватит лапшу вешать людям, я гость в прочерке как и ты наверное, если ты конечно не продажный журналист тогда ты тут свой. Что этот мэр что тот оба прохиндеи как было так и осталось только тела поменялись а для людей ни чего не поменялось.