реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У 2021 році в рамках #ВеликеБудівництво ми маємо відремонтувати або провести реконструкцію в шести закладах спортивної інфраструктури. А також завершити два проекти, які залишилися з 2020-го. Про це інформує на своїй сторінці в фейсбуці голова обласної держаної адміністрації Олександр Скічко.

Один із них – шкільний стадіон у Черкаській школі № 29. Вартість – 7,5 млн грн.

67

«Це саме той випадок, коли проект #ВеликеБудівництво створювали «з нуля». Раніше тут був пустир, а вже незабаром буде новенький стадіон у повному комлекті: з біговими доріжками, спеціальним освітленням, трибунами та огорожею. Ним зможе користуватися більше 200 дітей, які навчаються в цій школі. До речі, серед них – і призерка Всеукраїнських турнірів із художньої гімнастики Меланія Кубрак, багаторазова переможниця Всеукраїнських турнірів із сучасної хореографії  Ірина Зайцева. А також, переконаний, багато інших майбутніх призерів і чемпіонів, які звідси почнуть реалізовувати свої спортивні мрії» -зазначив очільник області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+12 #2 Обізнаний. 04.05.2021 12:44
Цікаво, а що відбувається з недобудованим, кримінальним стадіоном на якому успішно заробляв Халай? Чи може Толя разом з Гончаровим його уже використовують?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 МІСЦЕВИЙ 04.05.2021 11:33
Повідомлення має бути про ВІДКРИТТЯ стадіону.А так-просто дзявкнув вголос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100