реклама
Sucurity Police

реклама

Виборчий список Об'єднаної опозиції «Батьківщина» очолила Юлія Тимошенко. Таке рішення було ухвалено на з'їзді партії «Батьківщина», що проходить в понеділок, інформує прес-служба партії.

Другий номер списку Арсеній Яценюк, третій – Анатолій Гриценко, четвертий – Олександр Турчинов, п’ятий – Юрій Луценко.

На шостому місці – В’ячеслав Кириленко, 7 – Григорій Немиря, 8 – Сергій Соболєв, 9 – Борис Тарасюк, 10 – Микола Томенко, 11 – Микола Княжицький, 12 – Мустафа Джемілєв, 13 – Андрій Кожем’якін, 14 – Лілія Гриневич, 15 – Іван Кириленко.

Нагадаємо, що Анатолій Гриценко та Микола Томенко є уродженцями Черкащини. Гриценко народився на Звенигородщині, а Томенко – на Чорнобаївщині.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Ніна 01.08.2012 17:00
Зараз треба голосувати за опозицію. Ці люди вистояли тиск і влади і провладних структур і знають ціну "регіональним" голосам. Жодного голосу за регіони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Марія 01.08.2012 16:37
Нормальний список. Голосувати треба за опозицію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Bogatir 30.07.2012 12:47
Цитую коментар:
осужденная и отбывающая наказание возглавила список?


...а якщо президент судимий, то то нічого???? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Я Гриша 30.07.2012 10:25
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Краще було Анатолsю Гриценку балотуватися по мажоритарному округу.Він достойна людина.


По... від Крячка відсмокче потрібні голоси

Ты можешь писать свсе ,что твоя голова придумает,но искажать фамилию национальной гордости Украины не смей,предупрежд аю.

Правильно Слава......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 коментар 30.07.2012 10:02
осужденная и отбывающая наказание возглавила список?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 30.07.2012 09:59
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Краще було Анатолsю Гриценку балотуватися по мажоритарному округу.Він достойна людина.


По... від Крячка відсмокче потрібні голоси

Ты можешь писать свсе ,что твоя голова придумает,но искажать фамилию национальной гордости Украины не смей,предупрежд аю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Vahhh 30.07.2012 09:24
Радий за Гриценка та Гриневич.Супер сучасні люди.Та ще не їх час...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 КС 30.07.2012 09:17
А де нова генерація??? У списку ті, що мріють і померти від старості в депутатському кріслі ВР. Вони ножичком вже помітили свої місця в сесійній залі.
Викарбували на стільцях - "Тут сидітеме Коля" ...Вова, ...Толя". Селекція вічних депутатів!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Василь 30.07.2012 08:55
Цитую О.ЧУПРИНА:
Краще було Анатолsю Гриценку балотуватися по мажоритарному округу.Він достойна людина.


По округу не проходить, техкандідат від Крячка відсмокче потрібні голоси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 О.ЧУПРИНА 30.07.2012 08:45
Краще було Анатолsю Гриценку балотуватися по мажоритарному округу.Він достойна людина.