20 травня інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Монастирищенського ВП було викрито порушення природоохоронного законодавства в нерестовий період.

Інцидент стався на річці Гірський Тікич в селі Івахни Уманського району.

188844912_833036797300319_8042271196677070463_n

О 15:30 було виявлено громадянку, яка з гумового човна здійснювала вилов риби забороненим знаряддям лову - риболовною мисиновою сіткою, довжиною 80 м, крок вічка 35×35 мм.

Виловлена така риба: карась - 46 екз. та окунь - 7 екз.

Збитки, завдані рибним запасам, становлять 901 грн.

Складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства)

Знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси і гумовий човен - вилучено працівниками поліції.

Відомості внесено до ЄРДР за фактом порушення ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним звіриним або іншим водним добувним промислом).

Про це повідомляє Черкаський рибоохоронний патруль.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #4 Я черкащанин 22.05.2021 17:38
Цитую Сергій:
В уманському районі нема Тікича і села Івахни
Ми

У новому, збільшеному Уманському районі все це є.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B8
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Сергій 22.05.2021 16:58
В уманському районі нема Тікича і села Івахни
Ми
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Сидоров. 21.05.2021 17:41
Мама хотіла погодувати свою сім'ю. Але не тут то було. Бдительний інспектор зоставив дітей голодними. І зараз пробиває дірочку на кітелі для медалі.
Звичайно. Сітка тут лишня була. Краще вудка і з берега. Але діти голодні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Перехожий 21.05.2021 13:25
Рибачка Соня?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100