Начальниця управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА Людмила Фіть іде з посади. Сьогодні – її останній робочий день.

194344626_4184526738302782_8451687412167750301_n

Про це Людмила Володимирівна повідомила у фейсбуці.

Вона подякувала головам ОДА, за керівництва яких очолювала управління, – Романові Боднару, Сергієві Сергійчуку і Олександрові Скічку. «Сподіваюся, що майже 11 місяців моєї роботи залишили результати і важливі напрацювання на майбутнє, – зазначила Людмила Фіть. – Дякую всім, хто підтримував, радив, комунікував, критикував. Наша праця була недаремною. І ви ж знаєте – де б я не була, я залишаюся на зв’язку... Черкаси залишаться моїм місцем сили, але валізи уже поїхали в інше місто...»

194588430_4184567304965392_6194997857623924028_n

За день до звільнення в робочому кабінеті Людмили Фіть обвалилася стеля. Сама Людмила Володимирівна назвала цю подію "феєричною крапкою" в її чиновницькій кар'єрі. "Ми з колегою встигли відскочити, лише чашка розбилась", – додала вона.

реклама

Коментарі  

 
+3 #16 дно 02.06.2021 20:04
збереження пам’яток архітектури було в надійних руках , аж стеля в ОДА поїхала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Факір 02.06.2021 15:57
11 місяців ітри голови ОДА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Скатертина 02.06.2021 10:58
Такої очільниці ще не було. Добре, що не довго засиділась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Думаючий 02.06.2021 09:54
Охайний кабінетик, видно гарна була господиня :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Яків Микоглайович 01.06.2021 21:59
Цитую черкаси:
гірше вже нікуди

ВИ - невиліковний оптиміст!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Стас 01.06.2021 20:41
Гарно рифмуэться оте...за спиною...По Фрейду?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #10 palamar 01.06.2021 20:40
Такі кумедні коментатори - як стадо шакалів :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 О. Бендер 01.06.2021 19:09
Предлагаю осмотр глубокого развала и обвала потолка сделать платным. Собранные средства пойдут на укрепление как развала, так и обвала. Полицию и членов профсоюзов, по цене традиционно приравняем к детям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 лена 01.06.2021 17:04
Цитую Правда:
Хахахаі нічого абсолютно незроблено
поглибила розвал