Гарячі номера телефонів

Під час засідання виконавчого комітету вручили відзнаки спортсменці та її тренеру, а також освітянам.

Цінні подарунки міського голови отримали майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо Анастасія Комович (Сапсай) та її тренер Володимир Римар. Анастасія здобула ІІІ місце на чемпіонаті Європи з боротьби самбо, який проходив у м. Лімасол  (Республіка Кіпр) 26-29 травня.

1_1828

Відзнаки вручив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

«Дякуємо вам за значний особистий внесок  у розвиток фізичної культури та спорту у м. Черкаси та підвищення іміджу держави та міста на міжнародних  аренах. Бажаємо подальших спортивних здобутків та перемог», - зазначив Сергій Тищенко.

2_1574

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток національної дошкільної освіти, виховання і навчання підростаючого покоління, активну громадську позицію та з нагоди 50-річчя від дня заснування дошкільного навчального закладу відзначено подякою міського голови Наталію Грабар, завідувачку дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 54 «Метелик» Черкаської міської ради. А колектив дитсадочку нагороджено грамотою виконавчого комітету.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100