22 червня на території Черкаського обласного главку поліції новобранці, які пройшли конкурсні відбори, та вперше прийняті на службу до лав Національної поліції України, склали Присягу на вірність Українському народові.

201768419_1142760079542857_4108501532682448752_n

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Привітав молодих співробітників заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаський області Сергій Коваленко. Він побажав правоохоронцям сумлінно виконувати службові обов’язки, успіхів у проходженні служби та завжди залишатися відданими українському народові.

В урочистих заходах також взяв участь начальник управління кадрового забезпечення Главку Іван Давиденко. Підтримати правоохоронців прийшли близькі та друзі.

205202288_1142760096209522_3920523928315291550_n

Вже сьогодні молоді поліцейські розпочнуть навчання в академії міста Житомир, де протягом шести місяців отримуватимуть знання. Після, молоді працівники приступлять до виконання службових обов’язків за обраним напрямком діяльності.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Братья Люмьер 23.06.2021 10:00
А не замахнутся ли нам на "Житомирскую академию" и посрамить Хью Уилсона?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100