«Сьогодні побачив запрошення мера всіх громадян та наших гостей на комунальні пляжі. Ну що, вирішила освіжитись, приїхали на Казбецький пляж, цього року вперше.

Закінчення розчаруванням не було. Ну і сміття після відпочивальників не здивувало, на жаль, але палки, водорості, камінці, ну список великий. Луки від водоростей у воді.

Цікаво, мер себе проінспектував? Минулого року. Це було просто чудово, а цього сезону - повне фіаско», - зазначає черкащанка Марина Задорожная.

204242145_1410190902675320_2023022432475800394_n

204208460_1410190946008649_5977937136539760916_n

реклама

Коментарі  

 
0 #7 читач 29.06.2021 00:12
Думаю, що було все прибрано, але ж у нас і відпочивальники (може й діти) натаскали ті палиці. Наші люди (євроейці) культурою відрізняються, а чисто не там де метуть, а де не смітять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Volodymyr Rebel 28.06.2021 13:32
М-да...от як хтось перечепиться через оту корягу - матюччя буде на весь пляж!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Степанич 27.06.2021 23:02
Якось ... і безграмотно написано цією черкащанкою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Роман 27.06.2021 19:41
Мільйони виділяють на облаштування, але ідуть кошти керівникам "дирекції парків" в кишеню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Сидоров. 27.06.2021 18:50
Нашому мєру лише би сказати. Піар , штука заразна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 иван 27.06.2021 17:40
сегодня ночью вместе с геной Шевченко поедут на инспекцию. если не будет дождя ветра
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Василиса 27.06.2021 16:16
А мер здесь не отдыхает,а для избирателей в самый раз!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100