реклама
Будівельна компанія надія

У Ватутіному незнайомець подарував 84-річній Галині Загородній пакет з продуктами. Жінка стояла біля магазину й розмовляла зі знайомими, коли молодий чоловік вручив їй гостинці. Жінка не встигла отямитись, як благодійник зник з поля зору.

212743018_211265084089716_3507210592836894002_n-1

Про це пишуть «Вісті Черкащини».

– Це моя свекруха. Вона все життя прожила на Тальнівщині, – розповідає Інга Загородня. – Але її забрали у Ватутіне поближче до дітей. Ми її навідуємо часто. А це приїжджаю до неї, а вона сяє від щастя. Каже: «Зі мною таке диво трапилося…». Гадаю, цей чоловік подарував бабусі рік життя завдяки емоціям. Вона не голодує, хоч і живе дуже скромно. І тут справа не в продуктах, а в самому факті вчинку. У цьому вчинку я бачу повагу до старості й до жінки-трудівниці. По бабусі видно, що це сільська, роботяща жінка.

Як виглядав чоловік, пенсіонерка не запам’ятала.

– Як заходила в магазин, якийсь молодий чоловік притримав двері. Я подякувала, – згадує Галина Сафронівна. – Коли вийшла на вулицю, сіла на лавку поговорити з двома бабусями. В цей час виходить цей чоловік і кладе мені пакунок. Каже, що це для мене. Я аж рознервувалась. Глянула, а він скоренько пішов і не роздивилась. Заглянула в пакет, що ж там є. Побачила й цукерки «Ромашка», гарно запаковані яйця, пачечка масла, а на самому дні 100 гривень. То я їм і дякую цій людині та його батькам.

Відео з короткою розповіддю про цей випадок Інга Загородня опублікувала у соцмережі. Під дописом користувачі дивуються, що добродій зробив це не на камеру.

Сергій Радченко

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #2 читач 08.07.2021 00:09
Молодець чоловік! Такий вчинок в наші часи - велика рідкість. Дай Бог йому здоров"я та вдачі! Побільше б таких добрих, не скупих людей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Сидоров. 07.07.2021 20:20
Респект. Треба ділитися. Вчинок достоїн поваги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ