реклама

реклама

«Ублюдками» і «довбо*обами», яким «треба випендритись» назвала батьків, котрі дають дітям екзотичні імена, директорка Черкаського міського палацу молоді Олена Петрова.

Фото: Суспільне


«Аврора, Вілена, Даяна, Єсенія, Іоанна, Каталея, Квітослава, Муніса, Флорентіна, Юна; Аліхан, Гурген, Джастін, Евін, Єфимій, Ладослав, Міларал, Оскар, Фелікс, Яромир – цю херню іменами назвати не можна, безглузде поєднання літер», – написала у фейсбуці очільниця закладу культури.

У відповідь на зауваження, що «для когось і наші імена – безглуздий набір звуків» пані Олена висловила переконання, що «наші імена – то слов’янська класика, а довбо*обам треба повипендрюватись». «Ну і плюс на кожному рівні в Україні є свій прошарок суспільства, що здає її інтереси. Батьки-ублюдки називають дітей закордонними іменами, замість того, щоб підтримувати наше», – з сумом відзначила Олена Григорівна. Також вона зауважила, що «бути людиною з традиційною орієнтацією і класичним ім’ям стає паранормальним явищем».

"Прочерк" чекає реакції керівництва міста на вислови очільниці одного з найбільших культурних закладів Черкас.

1

2

3

реклама

Коментарі  

 
-4 #20 Причетний 15.07.2021 17:48
Правду сказала. Щоправда у грубій формі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Стас 15.07.2021 10:45
Цитую макс:
Цитую Стас:
По-перше, *************** ***... По-друге,лексика зі стін шкільної вбиральні...Пане мер! Її посада дуже до того пасує. І останнє. Там вже є ознаки криміналу в частині образи гідності і...розпалювання міжнаціональної ворожнечі! Хоча...ми можемо таке почути й від очільників держави та народних обранців.Отже-нічого не буде,вона в тренді...

А где ты был с такими комментариями, когда кричали " москалив на ножи" " бий москаля складайте трупы", почему не писал что это розпалювання, образи и т.п.
Я был рядом с тобой.Не заметил? И еще-вникни в смысл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Оксана 15.07.2021 10:04
Коли я навчалась у школі, у нас було 5 Оксан і 6 Сергіїв, у сина у класі вже було лише три Насті, були і екзотичні імена, але вони підкреслювали особистість дитини і гармонічно узгоджувались із прізвищем. А директорка типова базарна хабалка, невже на все місто не знайшлось адекватної людини на цю посаду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 думайте 15.07.2021 09:56
А меня Индульгенцией назвали :cry: ( наверно не от большого ума) :sigh:, думаю себя в Инну или Ингу переименовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Чпок 15.07.2021 09:00
Українські гумористи завжди використовували такі імена щоб підкреслити курйозність персонажа. Даромир Чигиренко-Рєпнінський, Георг Валеріанович Панчішка, Карло Іванович Бубон та інше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Шурик 15.07.2021 08:58
Что поделать, настало время кугутов. Директор Дворца молодежи их типичный представитель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Матео 14.07.2021 22:36
Одного діда взагалі ху*лом назвали, але це десь у расєї велікой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 макс 14.07.2021 20:17
Цитую Стас:
По-перше, *************** ***... По-друге,лексика зі стін шкільної вбиральні...Пане мер! Її посада дуже до того пасує. І останнє. Там вже є ознаки криміналу в частині образи гідності і...розпалювання міжнаціональної ворожнечі! Хоча...ми можемо таке почути й від очільників держави та народних обранців.Отже-нічого не буде,вона в тренді...

А где ты был с такими комментариями, когда кричали " москалив на ножи" " бий москаля складайте трупы", почему не писал что это розпалювання, образи и т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #12 007 14.07.2021 19:13
Все вірно сказала