реклама

реклама

Черкаський обласний зоопарк «Рошен» шукає персонал у нове кафе, яке буде відкрито на території установи.

Про це Черкаський зоопарк повідомляє на своїй сторінці в інстаграм.

Працюватиме кафе з 8 до 19 години. Усім працівникам обіцяють офіційне працевлаштування.

13-1

реклама

Коментарі  

 
-3 #8 Цицько 21.07.2021 13:49
Не, а что делать, когда посетители путают обитателей зоопарка с работниками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Сенатор 21.07.2021 11:04
:lol:
И все же на так плохо для бизнеса, когда официант улыбается ровной улыбкой и не истекает потом от собственного бодипозитива, и не тормозит.
Нормальное объявление....честное.
Оно экономит время тех, кто не соответствует.
Отбирать будут все равно по своим марками и требованиям, поэтому ещё вопрос - что лучше - махровая толерантность или вот так, как здесь,)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Босс 16.07.2021 20:38
Мдя... За таке оголошення на штрафах розоритися можна. Абсолютно вірний коментар Каркар із цитуванням правової норми, якою так знехтували в Ч. зоопарку. Дискримінація на дискримінації, дискримінацією поганяє. Жесть. Така наївність, необізнанність і непрофесіоналіз м коштують дуже дорого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Леон 15.07.2021 21:18
Привабливі за 6000 грн?
Хіба,що в день!
Хіба,що макака погодиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Стас 15.07.2021 19:47
Черкаський зоопарк шукає привабливих людей.Цікаво -клітки будуть з усіма зручностями? Ну,хоч би оцінювали свої анонси,Прочерк!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 неожиданно 15.07.2021 19:44
Да в этом объявлении сплошная дискриминация, Петя вообще мозгами поехал? У него партия не " Европейская солидарность", а" Дискримінаційна солідарність"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Сидоров. 15.07.2021 17:27
З/п 6 тис якось не проханджо. Премія то у віртуалі може бути, а в реалі мож і не бути. Короч , сім'ю не прокормиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Каркар 15.07.2021 16:50
Хвилинка цікавої арифметики: порахуйте, скільки Черкаський зоопарк за порушення Закону "Про рекламу" має сплатити до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.