реклама

реклама

Допис із питанням, чому пляжі Черкас не облаштовані ятками з продуктами, опублікував черкасець Андрій Дігтярьов. Він зазначив, що це викликає значні незручності у користуванні пляжами, пише «Про все».

1560002765-beb4f

Чоловік зазначив, що в аспекті "продуктових зручностей" Черкаси значно відстають від інших міст.

- Чому на пляжах Черкас неможливо купити воду, сік, морозиво тощо? Звідки ця незрозуміла особливість?Багато років приїздив відпочивати на пляжі чудового міста. Але тягнути з собою (особливо зараз з онуком) елементарні речі стає незручно, - поскаржився Андрій Дігтярьов.

image-1

У коментарях черкащани зауважили, що не вбачають у цьому недоліку - навпаки краще, що пляжна зона не перетворилася на "ринкову".

- Напевно, тому немає "де купить", що це не дуже гігієнічно. І до магазинів, кафе та кіосків від пляжів "рукою подати". Поруч можна купити і воду, і сік, і морозиво, - зазначила черкащанка Вікторія Власенко.

Її підтримав і черкасець Анатолій Мазенчук, зазначивши, що "автору допису і пляж - не пляж".

- Автору, мабуть, буде класно, коли весь берег обгородять кафешки і на берег так просто не зайдеш.... Зато морозиво буде де купити, - зазначив черкасець.

Водночас Світлана Слюсар пригадала, що в часи СРСР продавців зобов'язували в окремі дні торгувати на пляжах. Проте нічим хорошим це не закінчувалося.

- На пляжах немає таких "точок" через те, що це невигідно для продавця... Пам'ятаю, за часів СРСР нас зобов'язували виїжджати на пляжі кожну суботу та неділю. Збори на таку торгівлю займали по пів дня, а виторг був мінімальним, - зазначила черкащанка.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ЮЗР 23.07.2021 21:07
Цитую Степанич:
[quote name="ЮЗР"]
Немедленно в школу учиться!! :lol:

*Инфантилизм 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ЮЗР 23.07.2021 19:46
Цитую Степанич:
[quote name="ЮЗР"]
Немедленно в школу учиться!! :lol:

Я ещё раньше был заметил Степашка(Степан ич) что у тебя есть Инфантелизм 8) когда первый раз до меня Ты решил примахатся 8) А оказуется у тебя Девиантность..Срочно до психолога!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Степанич 23.07.2021 16:42
Цитую ЮЗР:
ЧТО БЫ пишется отдельно
:lol: :lol: :lol:
Немедленно в школу учиться!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ЗыСыделать 23.07.2021 12:49
Цитую ЮЗР:
Цитую Марш Ь:
Цитую ЮЗР:
Вот как раз на последнем фото 8) Если зделать маршь бросок на верх,то там будет Гранд Маркет ;-)

Сделай сначала чтобы ошибок по меньше в тексте было.

А ты умник прототип Стипашки(Стипан ича) вижу ;-) сам пишешь с ошибками ЧТО БЫ пишется отдельно! А так суть моих слов понятна!

Отдельно :lol: :lol: ну ты минусовой :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 ЮЗР 23.07.2021 11:04
Цитую Марш Ь:
Цитую ЮЗР:
Вот как раз на последнем фото 8) Если зделать маршь бросок на верх,то там будет Гранд Маркет ;-)

Сделай сначала чтобы ошибок по меньше в тексте было.

А ты умник прототип Стипашки(Стипан ича) вижу ;-) сам пишешь с ошибками ЧТО БЫ пишется отдельно! А так суть моих слов понятна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Роман 23.07.2021 08:58
Міська влада вложила десятки мільйонів в облаштування пляжів, але із-за страшної якості води купатися там не рекомендується.
Краще б спочатку виявили б забруднювачів - підприємства, що скидають відходи, приватників, які вивели каналізації в Дніпро, фермерів, які зловживають добривами... На гроші зтягнуті з них можна було б і пляжі будувати і провести яке не яке очищення річки.
До того ж, якщо пляжах купатися не рекомендовано, то навіщо туди йти і щось там купувати? Горіти на сонці, напиватися і наїдатися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Марш Ь 22.07.2021 19:57
Цитую ЮЗР:
Вот как раз на последнем фото 8) Если зделать маршь бросок на верх,то там будет Гранд Маркет ;-)

Сделай сначала чтобы ошибок по меньше в тексте было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 ЮЗР 22.07.2021 18:54
Вот как раз на последнем фото 8) Если зделать маршь бросок на верх,то там будет Гранд Маркет ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Сидоров. 22.07.2021 17:24
Думається мені, що віжсутність на пляжах Міста мафів, торг точок з пирожками з лівером, мороженого, бочок з квасом і т.д. покращує епідеміологічну ситуацію, кишкові інфекції які обов'язкові при теперішній жарі,нема захворювання на гепатит, значно зменшує засміченість пляжного полотна. Так що здоров'я черкащан та гостей Міста на першому місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 МІСЦЕВИЙ 22.07.2021 16:00
Слава Україні.