реклама
Будівельна компанія надія

Зустріч ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка з почесним консулом України в Шемахи Мехралі Гасимовим і директором Українського центру в Баку Рустамом Кулієвим відбулася 24 липня.

photo_2021-07-24_19-36-34

Про це повідомляють у ЧНУ.

Приводом для зустрічі стало створення цього року в Баку Українського центру, який активно співпрацює з міністерствами освіти України й Азербайджану та Посольством нашої держави в Республіці Азербайджан. Центр допомагає громадянам вступати в державні українські університети, а також супроводжує їх під час навчання.

Представники ЧНУ обговорили з іноземною делегацією практичні кроки для розширення співпраці у сфері надання освітніх послуг громадянам Азербайджану.

Починаючи реалізацію проєкту, ректор Олександр Черевко та директор Рустам Кулієв підписали Меморандум про співпрацю між Черкаським національним університетом й Українським Центром в Азербайджані.

— Гості виявили інтерес до налагодження співпраці між нами та закладами вищої освіти Азербайджану, до академічної мобільності. Ми також зацікавлені в тому, щоб приймати на навчання і стажування азербайджанських студентів. Досягнуті домовленості закріпили Меморандумом про співпрацю, чим започаткували взаємовигідне співробітництво, — зазначив ректор ЧНУ.

photo_2021-07-24_14-16-04

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Аза Ян 27.07.2021 18:38
Руки прочь от нашей родной Черкащины, с такими её историческими корнями и такой же ценностью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ