Депутати Черкаської міської ради звертатимуться до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, аби посилити контроль за дотриманням виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

image

 

Про це повідомляє «City News».

Із відповідним запитом звернувся директор КП «Дирекція парків» та депутат від «Європейської Солідарності» Сергій Рубан під час учорашньої сесії міськради.

image-3

реклама

Коментарі  

 
+2 #2 Так 30.07.2021 09:16
Контроль за телеканалами - найперший обов'язок директора парків. А що на другому місці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 бродяга 30.07.2021 09:11
Сколько же котов и кошечек , которым нечего делать и они ...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100