реклама
Будівельна компанія надія

index Прикладом комерціалізації в тюрмах сьогодні є Лук’янівська тюрма, де є платні камери. Вже зараз продається Ірпінська виправна колонія (м. Коцюбинське) – 8,5 гектар площі продається за 220 мільйонів. Також у планах можливий продаж уманської виправної колонії.

Про це в розмові з журналістами повідомив начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Вадим Курило.

Ще торік Міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що в країні є багато заморожених тюрем, які не використовуються, та на відбудову яких не буде коштів. Він вважає, що країна зможе почати продаж таких пенітенціарних закладів після ухвалення відповідного законопроєкту.

0aec8f3628d5507239f822da1923c60e Вадим Курило зазначає: всього було визначено 35 виправних закладів, які сьогодні в стадії ліквідації. Була передислокація засуджених, бо в деяких закладах дійшло до того, що на одного засудженого було 2-3 осіб обслуговуючого персоналу. Визначили, що 70% від продажу мало йти в бюджет, а 30% в Міністерство юстиції на цільовий фонд щодо ремонту тих закладів, які залишаються.

– В Умані в колонії частина приміщень вже не використовується. Ми спілкувалися з представниками владу на цю тему. Але тюрма частково не здається. Вона буде продаватися або вся, або ні. Водночас це цікавий об’єкт, там вся інфраструктура, – зазначив Вадим Курило

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ