У Черкасах продовжується реконструкція скверу «Юність». Готовність об’єкту становить близько 90%. Про це в коментарі виданню «Вичерпно» повідомив очільник КП «Дирекція парків» Сергій Рубан.


1628517369390

Міський голова Черкас у квітні цього року "анонсував, що відкрити оновлений сквер для черкасців та гостей міста зможуть до 24 серпня. За словами Сергія Рубана, нині ще важко сказати, чи встигнуть завершити роботи саме до Дня Незалежності України. Попередньо, реконструкцію скверу планували закінчити ще у 2020 році.

photo_2021-08-09_13-25-42-e1628504983747

«Там зараз ще ведуться роботи. До 24 серпня ми вже завершимо якусь частину робіт, а може й увесь об’єкт. Поки що не хочу поспішати. Як тільки буде відома дата відкриття, ми обов’язково усіх повідомимо», — сказав Рубан.

Нагадаємо, в парку встановлять  фонтан, сонцезахисні системи, оновлять освітлення та обладнають нові пішохідні доріжки і зони для відпочинку. Також проведуть глобальне озеленення території. Також у сквері планують створити найбільший в Україні сад магнолій.

Реконструкція відбувається за кошти міського бюджету.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 естет 10.08.2021 22:29
Найжахливіші 4 будинки Черкас + будівля стат.управління = 5 будівель-потвор складають архітектурну родзинку скверу Юність. Туристична принада Черкас. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Юра 10.08.2021 14:35
Губи накрасила, а шию не помила.Без реконструкції фасадів житлових будинків, що виходять на Шевченка-це десь так і виглядає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Баба і Кіт 10.08.2021 14:21
Цитую Позитив:
Бо, виходячи з бабо-котячої логіки..
Ай, молодець, онучку!
Заходь до мене в гості у Фейсбук.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Позитив 10.08.2021 13:51
[quote name="Баба і Кіт"]Не треба ніякого відкриття до 24 серпня!
Скільки ще цей совок житиме в головах?
Відкривайте в будь-який день, головне спокійно і якісно все зробити![/quo
Робити добрі справи і подарунки людям до свят - це давня народна традиція. Тому до Дня Незалежності прикрасити місто гарним сквером - дуже доречно. Бо, виходячи з бабо-котячої логіки у цей день треба тільки пускати феєрверки і пити горілку та горлати пісень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Шосталанка 10.08.2021 13:35
Цитую Баба і Кіт:
Не треба ніякого відкриття до 24 серпня!
Скільки ще цей совок житиме в головах?
Відкривайте в будь-який день, головне спокійно і якісно все зробити!


Це треба просити щоб шоста ланка керування передала дійсним Керівникам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Баба і Кіт 10.08.2021 12:20
Не треба ніякого відкриття до 24 серпня!
Скільки ще цей совок житиме в головах?
Відкривайте в будь-який день, головне спокійно і якісно все зробити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Гігант думки 10.08.2021 12:13
До 24 серпня ми вже завершимо якусь частину робіт, а може й увесь об’єкт. Поки що не хочу поспішати. Як тільки буде відома дата відкриття, ми обов’язково усіх повідомимо», — сказав Рубан. А йому повідомляти в Фб.

Оце відповідь "менеджера високого класу" Та ми побачимо твої керівні здібності. Його задача не .. його задача обозначить. Перед виборами 2025 наверняка закінчать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Мічmann 10.08.2021 10:58
Ще не все розікрали!