За попередніми підрахунками, які на сьогодні має Черкаський обласний виборчий штаб Партії регіонів, по Корсунь-Шевченківському району перемогли двоє кандидатів від Партії регіонів Володимир Кулеша та Петро Євич, у Смілі перемогу здобула Наталія Горбенко, на Драбівщині — Світлана Журба, на Чигиринщині — Іван Гретченко, а в Канівському районі переміг Володимир Багрійчук.
- У обласній раді дійсно вдасться створити потужну і міцну команду, в якій більшість буде покладена на членів Партії регіонів, - заявила під час прес-конференції прес-секретар обласної Партії регіонів Тетяна Очеретяна. Проте надавати попередні дані по мажоритарниках відмовилася. Мовляв, їх можна буде оприлюднити у п'ятницю, а поки ще триває підрахунок голосів.
Тим часом, своїми враженнями від виборів поділилися кандидати від Партії регіонів, які перемогли по своїх мажоритарних округах.
Так, головний лікар Черкаського обласного кардіологічного центру Світлана Журба вважає повернення до мажоритарної системи дуже правильним.
- Ми зустрічалися з людьми в своїх округах, і люди ставили нам конкретні питання. Вони хочуть бачити людину від влади, з якою вони б могли вирішувати свої проблеми. Що стосується мене, то під час зустрічі з виборцями у кожному населеному пункті, люди ставили мені багато питань. І сьогодні ці питання доповнили ту програму, з якою я йшла на вибори, як член Партії регіонів. А те, що в облраду пройшли багато членів Партії регіонів, є свідченням того, що прийшла потужна команда, і разом нам буде легше вирішувати ті питання, які ми озвучили перед виборцями. Якщо кожній людині буде легше жити і кожна людина індивідуально відчує покращення умов свого життя, тоді я буду вважати, що ми свою місію за цю каденцію виконаємо, а я думаю, що це так і буде, - запевнила Світлана Журба.
Похвалився своєю впевненою перемогою на Чигиринщині голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Іван Гретченко. За його словами, він набрав 36, 4 % голосів, тоді як його опоненти залишилися далеко позаду зі своїми 16-17 %. Гретченко звинуватив своїх конкурентів у підкупі виборців.
- Непорядно чинити так, як інші партії, які ходили по селах і говорити: заплотим, голосуйте за нас, не голосуйте за Гретченка, коли там хліб продавали по гривні... Я наскільки був вражений, що за попередні роки нічого ніде не робилося. Скільки проблем. Я вже зараз думаю, як же свою програму треба складати, щоб ці проблеми вирішувати. Голова облдержадміністрації кілька разів говорив, що треба менше розмов, а більше діла, то ці слова його для всіх депутатів стануть програмою для дій, і ми всі об'єднаємося і будемо дійсно націлюватися на питання, спрямовані на покращення життя, і люди нас оцінять так, як треба, - сказав Гретченко.
Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимир Багрійчук балотувався по Канівському району. До складу його округу входить 39 сіл (це більше 6 тисяч виборців).
- Це переважно невеликі села. Там немає лікарів, аптечних кіосків, навіть магазину. І люди багато навіть не просили — щоб хоч двічі на тиждень завозити у село хліб, а я побував у кожному населеному пункті і намагався зустрітися із якомога більшою кількістю людей. Багато собі занотував, щоб доповнити програму. Мене вразило те, що села Канівського району — це переважно історичні місця, куди тягнуться багато людей. У тому числі, відомі люди держави їздили туди, а дороги немає. Я не можу дати цьому оцінку, і мене це дивувало — як так, люди, у руках яких усе — і влада, і кошти бюджетні, і кошти меценатів, але ніхто чомусь не подбав про це. Тому на депутатів обласної ради лягає велика відповідальність, бо треба прискореними темпами вирішувати оці соціально-побутові питання і дбати про робочі місця, - підсумував Володимир Багрійчук.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису