реклама Делікат

«На 90 день народження отримав партквиток», – під таким заголовком на першій сторінці громадсько-політичної газети «Драбівщина» (№65-66 від 10 серпня 2012 року) вийшла публікація про те, що ветерану Великої Вітчизняної війни, учаснику бойових дій Івану Климовичу Яремичу з Драбова на день народження вручили партійний квиток Партії регіонів.


«Того недільного дня зранку до іменинника завітали голова районної державної адміністрації В. А. Бут, голова районної ради Г. Г. Матвійчук, сільський голова В. І. Жадан, директор місцевої школи Л. І. Чернова та сусіди. Вони гаряче і сердечно привітали ювіляра з 90-літтям, вручили квіти та подарунки. Зичили ветерану активного довголіття, всіляких гараздів у родині, благополуччя рідним і близьким, хто дорогий його серцю.

А ще напередодні Іван Климович, щоб бути, як і на війні, на передовій життя, написав заяву до первинної організації Партії регіонів, аби його прийняли в свої ряди. Символічно, що саме в ювілейний день народження голова районної організації Партії регіонів В. А. Бут вручив ветерану партійний квиток…» – йдеться у публікації.

реклама

Коментарі  

 
 
 
+17 #16 Танюха 15.08.2012 19:18
Не газета, а "Г**НО"!!! Зовсім немає чого прочитати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-30 #15 ktd 15.08.2012 11:24
2Редактор:
Пишіть вже на "общєпанятнам", бо вибиваєтеся з тренду ваших хазяїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 Марія 15.08.2012 10:31
Цитую Редактор:
Цитую Марія:
Яка реклама газеті??? Не смішіть людей. Ваша газета вже давно в народі називається "ГРОБОВЩИНА", а самі ви стали рекламою для партії регіонів. Шановний редактор, мені соромно за вашу газету.

Шановна Маріє! Я дуже радий, що Ви вже "давно" читаєте нашу газету. Якщо Вас і не влаштовує те, що в нашій газеті друкуються співчуття і поминання, то робимо ми це за бажанням наших читачів. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим. І дай Боже, щоб Вам якнайдовше не доводилося звертатися до газети з таким проханням. На жаль, всі ми не вічні і наші рідні теж... А щодо сорому, то казав один мудрець, більше дбайте про те, щоб не було соромно за себе. І передайте іншим партіям, щоб і вони писали до газети за зроблені хоча б малесенькі справи: ми надрукуємо і за них.

Дякувати Богу, я ні в якій партії. і не підтримую жодну з них. Всі хапуги і брехуни. До, речі і ви також.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Юля 15.08.2012 10:25
Та достала уже ета ПР :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-25 #12 Редактор 14.08.2012 20:07
Цитую Марія:
Яка реклама газеті??? Не смішіть людей. Ваша газета вже давно в народі називається "ГРОБОВЩИНА", а самі ви стали рекламою для партії регіонів. Шановний редактор, мені соромно за вашу газету.

Шановна Маріє! Я дуже радий, що Ви вже "давно" читаєте нашу газету. Якщо Вас і не влаштовує те, що в нашій газеті друкуються співчуття і поминання, то робимо ми це за бажанням наших читачів. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим. І дай Боже, щоб Вам якнайдовше не доводилося звертатися до газети з таким проханням. На жаль, всі ми не вічні і наші рідні теж... А щодо сорому, то казав один мудрець, більше дбайте про те, щоб не було соромно за себе. І передайте іншим партіям, щоб і вони писали до газети за зроблені хоча б малесенькі справи: ми надрукуємо і за них.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Nikolya 14.08.2012 18:56
Фу....Читать нічого. Тільки вітання і нікрологи. А ще все про "покращення життя" тільки ж напишіть чийого.Гидко читать. Уже не виписую, хоч заставляють під дулом пістолета виписувать адміністрація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 МАРКО 14.08.2012 18:51
А В БУТА ЯКА МОРДА. НИНАЧЕ І НИ БУЛО 2005 РОКУ.НИНАЧЕ І НИ ВІШАВСЯ, ЯК ВИБОРИ ЗА ЯНИКА ПРОГРАВ. ТЕПЕР ВІН ЗЕМЛЮ РИТИМЕ НОСОМ ЩОБ РИГІОНАЛИ ПРОЙШЛИ.БО КАПЕЦЬ ПОЛНИЙ ЙОМУ БУДЕ. ТІЛЬКИ І БУДЕ КАПЕЦЬ.ЛЮДЕЙ З К............. НАДУРИЛИ І ГРОШЕЙ ЗА ВИБОРИ НЕ ВІДДАЛИ.ЛЮДИ РОЗУМНІШІ СТАЛИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Мальва 14.08.2012 18:46
краще б розказала газета про керівника виборчого штабу і депутата................., як вона виховала своїх дітей, які напилися і жорстоко побили хлопця ні за що.яка мораль у цій партії, якщо такі керують? тільки дивуватись не доводиться. банда при владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Українка 14.08.2012 18:43
В Драбівському районі в партію регіонів заганяють всіх. Ще й рознарядку кожному дали: привести в партію регіонів всіх своїх сусідів, родичів. Це безглуздя по бутовські. Тільки бут здатен на такі "подвиги".