реклама

реклама

Хлопчик 2014 року народження, якого вчора швидка допомога доправила до обласної дитячої лікарні з важкими травмами, перебуває у вкрай тяжкому стані.

11812b6c4d953f5f082cc0e30dac2a2e  

Про це «Прочерку» повідомив очільник лікарні Микола Кондрацький.

– Думаю, настала поліорганна недостатність, тобто не працюють відразу декілька органів. Є внутрішньочерепна гематома обширних розмірів. Але стан настільки важкий, що провести операцію неможливо. У дитини відірвано нижню губу, вуха, статевий орган, – розповів Микола Іванович. – Стараємося врятувати дитину, але... не знаю...

Як зазначив Микола Кондрацький, є й «людський фактор»: об тіло дитини хтось гасив недопалки. Три доби дитина лежала десь під парканом – на її тілі утворилися пролежні.

– Такий хлопчик красивий... Хтось не може народити, а хтось... – завершив розмову лікар.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Михайло 03.09.2021 21:44
Депутат Кондрацький, разом із мером нехай озвучить чесно -зарплати медикам урізали замість надбавок, а забезпечення необхідним вистачає лише на "ліц прібліжонних...".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Іван 03.09.2021 20:58
що каже мер наш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Все швидко забувається 31.08.2021 20:43
Це добре, що громадськість така небайдужа. Але тиждень назад дві неповнолітні дівчини загинули !!! і чомусь о пів шостої ранку, чомусь у автомобілі водій якого на цей час вже був сильно нетверезий, кудись/чи звідкось мчав і чомусь правоохоронні органи про це мовчать, ніби це розслідування по складності, як вбивство Кеннеді?
Що сталося? Чи журналістам один раз написали і начхати на сметь двох неповнолітніх. Он диктофон у журналістки вкрали, так шуму на всю Україну, навіть Томіленко у Києві аж підплигує і заходиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 зныщателю 30.08.2021 10:10
Цитую Леонід:
Дайте повну інформацію.Тих нелюдів слід знищити негайно...

Ты откуда такой выполз? фашист
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Леонід 30.08.2021 09:36
Дайте повну інформацію.Тих нелюдів слід знищити негайно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Антон 29.08.2021 21:52
У вкрай тяжкому стані усі Черкаси -місто без закону, влади і правозахисту !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Вікторіян 29.08.2021 13:44
Жах, які "демони". Вони не люди. Хай Господь береже дитятко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Анна 29.08.2021 07:22
Де можна отримати повну інформацію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Анна 29.08.2021 07:15
Що потрібно для допомоги, давайте разом допоможим!Госпо ди,який жах,така мала ще дитина,в голові не вкладається!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Віталій 28.08.2021 20:26
як можна допомогти дитині ?де є більше більше інформації про цей випадок