реклама
Будівельна компанія надія

ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» та Степанецька територіальна громада реалізовують проєкт Партнерства «СпільноФонд» - Екопарк «Росава».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Метою проєкту є започаткування робіт по створенню в Степанецькій громаді сучасного Екопарку «Росава», визначення концепції його розвитку, ескізного проєкту та визначення етапів робіт. Заплановано залучення бюджетних коштів громади у відповідності до ініціативи жителів громади, які підтримали електронну петицію до Степанецької сільської ради.

efd78447da23c11189305a8d817160e7

Днями у Степанецькій громаді відбувся Круглий стіл з презентацією підготовленого громадською організацією «Фонд розвитку «Шевченків край» та Степанецькою сільською радою проєкту Партнерства СпільноФонд, - Екопарк «Росава» в с.Степанці.

В роботі Круглого столу взяли участь, - координаторка проєктів БФ «МХП-громаді» Катерина Лісіченко, сільський голова Олександр Яременко, голова ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» Яків Прогнімак, керівники комунальних підприємств та відділів Виконавчого комітету Степанецької сільської ради, активісти громадських організацій, представники учнівського самоврядування Степанецького ліцею та зацікавлені жителі громади.

Під час роботи Круглого столу було обговорено Концепцію створення сучасного Екопарку в селі Степанці та поетапний крок реалізації проєкту Партнерства СпільноФонду в громаді. Присутні отримали примірники газети «Наш Шевченків край» де власне і надруковано технічне завдання для створення ескізного варіанту проєкту Екопарку і в подальшому розробку ПКД (проєктно-кошторисної документації).

Присутні учасники Круглого столу домовилися продовжити збір ідей і пропозицій для їх можливої реалізації в майбутньому Екопарку «Росава».

Для цього також домовилися провести короткотерміновий конкурс ідей та пропозицій, перш за все в учнівському та молодіжному середовищі громади, а керівники проєкту гарантують дослухатися до найкращих з них та врахувати і обов’язково відзначити переможців призами.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Юра 12.09.2021 08:17
Деньги на ветер уже выбросили закупила Степанецкая отг 8 велосипедов ещё и дешманских для проката их в аренду скажите какой смысл? Ну кто из села их будет арендовать?! У все велосипеды есть.

Почему не поступить по умному не купить электровелосипе ды?! Это было бы интересно жителям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ