реклама
Будівельна компанія надія

В Україні розпочався грибний сезон і з його настанням у медичних закладах традиційно починають реєструвати випадки отруєнь. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Проте, на превеликий жаль, багато людей висновки роблять лише за власним гірким досвідом.

1623008354_2606

Про це повідомляє пресслужба КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

У більшості випадків причиною отруєнь є незнання і неуважність тих, хто збирає та вживає невідомі та підозрілі гриби, а також неправильна кулінарна їх обробка.

Так, за останні 12 годин медики екстренки доправили до лікувальних закладів чотирьох осіб з підозрою на отруєння грибами. У Черкасах госпіталізували 28-річного та 54-річного чоловіків до Третьої черкаської міської лікарні. До Смілянської міської лікарні фахівці швидкої доправили 38-річну жінку та 40-річного чоловіка.

Медики нагадують, що найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх на ті, що вирощують штучно. Також краще утриматися від купівлі грибів на стихійних ринках.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Самшит 13.09.2021 16:30
:D не у тех дилеров покупали грибы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Фух! От сердца отлегло. 13.09.2021 14:10
Рудик хоть не пострадал. Наверное снова тато не пускали за грибами й той на його панщині картоплі жав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ