реклама
Будівельна компанія надія

Співпраця служби зайнятості з територіальними громадами не обмежується  наданням послуг у приміщенні установи служби зайнятості. Зокрема, фахівці здійснюють виїзди до громад та проводять робочі зустрічі з головами.

Цьогоріч

Так, у січні-серпні 2021 року фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели 28 виїзних прийомів громадян. Консультації отримали 35 жителів громади, які скористалися близько 70 видами послуг.

Одним із основних напрямків роботи служби зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що завжди займають важливе місце у низці заходів служби зайнятості, оскільки сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними необхідної роботи.

Фахівці служби зайнятості сприяють організації таких робіт на всіх етапах. Від консультативної підтримки до безпосередньої організації таких робіт та підбору персоналу згідно потреб громади.

Організація громадських робіт неможлива без співпраці з органами місцевої влади. Наприклад, постійним партнером Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості у цьому напрямку є Монастирищенська міська територіальна громада. Завдяки спільним зусиллям вдається розв’язати чимало актуальних питань. Важливу роль для громади відіграють роботи, що проводяться у закладах соціальної сфери, зокрема, в закладах освіти, медицини та культури (підсобні роботи під час будівництва та ремонту).

Загалом з початку поточного року, завдяки спільній співпраці районної філії з територіальною громадою, до участі у громадських роботах залучено 9 безробітних, а до кінця 2021 року планується залучити ще близько 10 осіб. У минулому році участь у громадський роботах взяли 18 безробітних.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ