Гарячі номера телефонів

Щороку в третю п’ятницю вересня в Україні відзначається День пам’яті українських журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки.

Цей день установлений 2007 року з ініціативи Національної спілки журналістів України після жорстокого вбивства українського журналіста, засновника «Української правди» Георгія Гонгадзе.

Про це повідомляє Черкаський осередок НСЖУ.

У незалежній Україні на Черкащині жертовно загинули четверо наших колег: Ігор Грушецький (1996), Микола Ракшанов (1998), Василь Сергієнко (2014), Вадим Комаров (2019).

Черкаська обласна організація НСЖУ запрошує колег-медійників долучитися до заходів із пошанування журналістів, які загинули через виконання професійних обов’язків.

У четвер, 16 вересня, о 10-ій годині, зберімося біля могили Вадима Комарова на Першому міському кладовищі Черкас, згадаймо добрим словом і запалімо свічки на місці вічного спочинку Вадима Едуардовича та могилах незабутніх колег, які пішли за небокрай.

У п’ятницю, 17 вересня, об 11-ій годині, в м. Корсуні-Шевченківському, відбудеться меморіальний захід біля місця поховання Героя України, журналіста Василя Сергієнка з покладанням квітів до його могили.

Запрошуємо долучитися до пам’ятних заходів.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100