реклама
Будівельна компанія надія

Черкаські й уманські чиновники заперечують спалах коронавірусу в Умані, про що напередодні заявили в Ізраїлі.

630_360_1600896538-444

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА.

«Жодного спалаху хвороби в Умані ми не спостерігаємо», – стверджує начальник Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрій Савенко.

За словами заступниці голови Черкаської ОДА Лариси Кошової, інформація про 1439 хасидів-паломників, у яких після повернення в Ізраїль з Умані виявили коронавірус, є перебільшенням або непорозумінням.

Директор комунального некомерційного підприємства «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Пальчак чекає поки не завершиться інкубаційний період.

«Від першого дня святкування Рош га-Шана минув лише тиждень. Поки спалаху хвороби в Умані немає. Але ми чекаємо, поки мине увесь інкубаційний період. Швидкі ПЛР-тести в Умані робили три сертифіковані лабораторії. Нелегально спробувала працювати ще одна лабораторія, але після звернення до правоохоронців вони швидко згорнули свою діяльність. Загалом було виявлено і лабораторно підтверджено 102 позитивних тести на ковід. В аеропорту Борисполя й в Ізраїлі тести робили не ми. Наскільки мені відомо, це робить медична установа «Маген Давид Адом», – сказав Пальчак.

Голова Уманської РДА Ігор Миклащук підтвердив, що в Умані ніякого спалаху хвороби поки не спостерігають.

«Якби насправді серед хасидів виявили 1400 хворих, то в Умані вже був би мор. Однак, нічого подібного ми не спостерігаємо», – наголосив Миклащук.

За словами пресофіцера Черкаської поліції Зої Вовк, інформація про підробні ПЛР-тести в уманських хасидів внесена до єдиного обліку. Найближчим часом буде здійснено перевірку, а після неї – оприлюднено результати.

Як повідомлялося, напередодні Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомило, що у 1439 хасидів-паломників із Умані виявили коронавірус. Ще 205 осіб підозрюють у підробці тестів.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Сидоров. 14.09.2021 22:19
Чиновники заперечують...
Не вірю. Тільки в Ізраїль приїхали 1.5 тис інфікованих та хворих. 200 з них з підробними папірами. А скільки ще по світу роз'їхалось. По жанру розвитку епідемії , для Гумані цього більш ніж достатньо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ