Гарячі номера телефонів

15 вересня 2021 року в мальовничому місті над Россю – Корсунь-Шевченківському відбулася нарада керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Черкаської області.

received_287553659469390

В ході наради були озвучені питання про важливість участі вихованців ДЮСШ системи освіти у змаганнях Гімназіади України та світу та інших змагань високого рівня, проведений аналіз діяльності спортивних шкіл системи освіти Черкащини в розрізі останніх трьох років, розглянуті інші важливі питання щодо функціонування ДЮСШ.

Начальник Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна вручила директору Корсунь-Шевченківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Сергію Федоренку Почесну грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

received_872133890341131

Нарада розпочалася в приміщенні Музею освіти Корсунщини, що розташований у Центрі дитячої та молодіжної творчості. Колишній очільник районного відділу освіти Валерій Кочегура розповів про історію розвитку та роль дитячо-юнацької спортивної школи в системі освіти міста та району, про педагогічні ідеї видатного педагога Захаренка О.А. До учасників наради з вітальним звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради Тетяна Сірош.

Також перед початком наради учасники відвідали Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, де отримали яскраві враження від неймовірних краєвидів

На завершення наради директор спортивної школи провів презентацію свого закладу. Учасники наради відзначили високий рівень матеріально-технічного забезпечення школи та створення сучасних умов для здійснення навчально-тренувального процесу.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Баба і Кіт 18.09.2021 22:21
Хоч би місцева влада дороги в самому Корсуні поремонтувала!
Перш ніж людей запрошувати.
Давно таких поганих доріг в місті не було!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100