реклама
Будівельна компанія надія

У Черкаській загальноосвітній школі №5 – довгоочікуваний ремонт спортивної зали.  Тут розширять роздягальні, душові, кабінет інструкторів фізвиховання, посилять несучі конструкції, проведуть термомодернізацію будівлі, облаштують підлогу, замінять інженерні мережі, проведуть роботи з протипожежного захисту, влаштують водовідведення, відремонтують ганки з облаштуванням пандусів, утеплять покрівлю та оздоблять приміщення з середини та ззовні.

IMG_6176_1

«Я працюю директором 5 років, і весь цей час ми не могли закінчити ремонт у спортзалі. Підрядник отримав аванс у 500 тис.грн, проте роботи так і не розпочав. Поки із ним тривала судова тяганина щодо повернення коштів, діти змушені були займатися фізкультурою або надворі, або у коридорах. Для занять учнів 1-4 класів ми переобладнали колишню бібліотеку. Нині департамент освіти та гуманітарної політики провів новий тендер на реконструкцію, і сподіваюся, що скоро ми вже будемо мати свій спортзал», - говорить директорка школи Олена Саєнко.

Планується, що дана зала буде пристосована для гри у волейбол і баскетбол.

IMG_6180_1

«У нас працює відома тренерка з баскетболу Наталія Євтушевська. Тому наша школа має гарні спортивні перспективи, не вистачає лише хорошого спортзалу», - додає директорка.

Загальна сума робіт згідно договору з реконструкції будівлі ЗОШ №5(спортивний зал) становить 6,77 млн.грн. Роботи виконує ПП «Номекс».

IMG_6209

Варто зазначити, що міською владою велика увага приділяється зміцненню навчально-методичної та матеріально-технічної бази закладів освіти. У 2020/2021 навчальному році виконані ремонтні роботи з утеплення фасадів у 12-ти закладах; в групових осередках 6-ти та пральнях 2-х закладів дошкільної освіти;  в санвузлах 5-ти закладів;  із заміни віконних блоків у 5-ти закладах. Відремонтовані спортивні майданчики у 4-х та  виконані роботи з укладання тротуарної плитки у 3-х закладах загальної середньої освіти. Проведено або розпочато ряд  інших  ремонтних робіт.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Леон 28.09.2021 13:21
За такі грошу спортзал можна золотом покрити! Те,що вказано,не тягне і на 2 млн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Хорошо бы 28.09.2021 09:53
Тротуарную плитку и во всех помещениях положить. Само собой, включая сам зал. Надеемся сам Ссан Ссанычь будут на открытии и сделает опять=снова свой коронный первый удар по баскетбольным воротам. А Талян отразит мнячь ещё у волейбольной сетки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ