реклама
Будівельна компанія надія

30 листопада о 17:30 в Черкасах відбудеться громадське обговорення «Щодо найменування об’єктів топоніміки міста Черкаси».

Його проведуть відповідно до статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пункту двадцятого статті 42, частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989, розглянувши протоколи засідань топонімічної комісії при виконавчому комітеті Черкаської міської ради від 08.07.2021, 19.08.2021, оголошується проведення громадського обговорення «Про найменування вулиць та алеї в місті Черкаси».

Організатор громадського обговорення: міський голова Бондаренко А.В.

Строк, місце та час проведення заходів, спосіб подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701; тел. 33-12-43, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Термін прийняття пропозицій: до 24.11.2021.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

Громадське обговорення «Щодо найменування об’єктів топоніміки міста Черкаси» за участі науковців та громадськості відбудеться 30.11.2021 о 17:30.

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 206 (дата, час та місце проведення може бути уточнено).

Перелік об’єктів топоніміки міста Черкаси, що виносяться на громадське обговорення

1

28 09 2021

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #1 Вимпел 29.09.2021 09:22
Ударно працює топкомісія: вже почали давати назви алеям. На черзі - двори, а подім під'їзди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ