реклама
Будівельна компанія надія

Чигиринський районний суд перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області. Таким чином, судова установа стала 19 об’єктом судової гілки влади в якій створено безпечні умови для всіх учасників судових процесів.

12

З початком несення служби співробітників привітав начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко, який провів інструктаж з охорони й забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в суді та наголосив на неухильному дотриманні карантинних норм.

Водночас, Анатолій Харенко висловив впевненість, що зміни в організації охорони й підтримання громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади. А завдяки спільній співпраці, стійкості духу та толерантності співробітників, під час несення служби, буде припинено прояви неповаги до суду.

Охоронців Феміди також привітала Голова Чигиринського районного суду Олена Івахненко, яка побажала їм успішного виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки судової установи.

16

За гарною традицією Служби судової охорони жіночому колективу прийнятої під охорону судової установи подарували квіти.

Пресслужба Судової охорони у Черкаській області

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ