У межах святкування 100-річчя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «ЧНУ: 100 років становлення» та презентація колективної монографії про сторічну історію університету.

DSC_5185

Про це повідомляє пресслужба ЧНУ.

DSC_5182 Відкриваючи конференцію, ректор ЧНУ Олександр Черевко зазначив:

— Сьогодні ми поговоримо про наш університет, його історію, людей та про монографію, яку підготував цілий колектив науковців ННІ міжнародних відносин, історії та філософії. Ювілейні дні — це нагода подякувати всім поколінням працівників за внесок, який вони зробили у розвиток Черкаського національного університету.

Також Олександр Черевко вручив працівникам ЧНУ нагороди: подяки Міністерства освіти і науки України, нагрудні знаки «Почесна відзнака ректора», диплом члена-кореспондента Національної академії історичних наук України, почесні грамоти та подяки університету.

З вітальними промовами і нагородами прибули на конференцію почесні гості: начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко, кандидат філологічних наук, голова первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ігор Погрібний, директорка Державного архіву у Черкаській області Тетяна Клименко.

Вшанували і великого патрона університету. Студенти поклали квіти до погруддя Богдана Хмельницького на Університетській площі.

Колективну монографію «Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького: столітня історія» представили доктор історичних наук, завідувач кафедри історії України, професор Віталій Масненко та доктор історичних наук, професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Анатолій Чабан.

— Це науковий текст, у якому ми намагалися показати реальне життя навчального закладу у різні епохи, — зазначив Віталій Масненко.

— Конференція мала в своїй структурі дві частини. Після урочистого відкриття, вітань та відзначення нагороджених членів, презентації видання «Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького: столітня історія. Колективна монографія» розпочалися доповіді в пленарному засіданні. Загалом участь у конференції взяли понад 100 осіб, — розповів проректор із наукової, інноваційної, та міжнародної діяльності Сергій Корновенко.

– Конференція організована на високому рівні, було дуже цікаво послухати інформативні доповіді знаних науковців, представників наукової еліти ЧНУ, — зазначила кандидатка історичних наук, директорка Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко.

DSC_4820

DSC_4889  

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Хто на що здатний 05.12.2021 00:32
Цитую Коуч:
Знову ці Масненки все перекрутили

Він на цьому спеціалізується .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Черкасский левша 29.10.2021 15:37
Сумел подковать пединститут золотой подковой, аки блоху, отчего пед стал стоять на четвереньках ещё увереннее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Як не соромно 29.10.2021 13:40
Чому про Тканка написали тільки критично? Він же поставив на ноги інститут. Це знають вдячні покоління випускників ЧДПІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Випусник ЧНУ 26.10.2021 22:59
Дивна "монографія": без редколегії, іменного та географічного покажчиків, аннотації. Історія висвітлена уривками, суцільна похвальба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Лаксмус 15.10.2021 12:10
На святкування 100-річчя і презентацію монографії не прибув ніхто із високих персон з Києва. Що це означає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Правда 14.10.2021 18:56
ЧНУ зустрічає сторіччя в стадіі повного розвалу. Керівництво займається самопіаром, бізнесом, власною політичною кар'єрою. Всім, крім своїх безпосередніх обов'язків.
Перший проректор Мойсієнко подався в політику і продався зеленому клоуну. А виш занепадає. Відтік найбільш кваліфікованих кадрів, відсутність ставок, низькі зарплати, корупція. Ось портрет сьогоднішнього ЧНУ. Дійшло навіть до того, що ставки не знайшлось навіть для заслуженого професора-фізика. Нескінченні флеш-моби, заходи, вистави, самолюбування керівництва ЧНУ перетоврили навчальний заклад на звичайний цирк.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Економ-варіант 14.10.2021 18:47
Цитую Науковый текст:
Это действительно круто. Раньше то была "Наукова праця". Пединститут мона назвать и уни, но вывести его из преподов нельзя.

Книжка вийшла у журнальному варіанті, бо на тверду обкладинку не вистачило коштів. Мабуть, правильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Іван 14.10.2021 17:56
Радянський, пустий, нікому не потрібний пафос. Грошей на зарплати немає, познімали усі надбавки, перевели усіх на нижчі посади, щоб платити менше. Навантаження збільшили, студентів все менше і менше. Університет перетворюється на фінансову піраміду, на верхівці якої шахраї та бюрократи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Рибак 14.10.2021 15:08
Це ще той комуніст-націоналіст та правдоісторик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Коуч 14.10.2021 13:32
Знову ці Масненки все перекрутили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100