реклама

реклама

Опалювальний сезон 2020-2021 років у Черкасах розпочнеться 15 жовтня. Таке рішення щойно ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

AdobeStock_238612920
«Попереднім рішенням було визначено, що теплопостачальні організації подаватимуть тепло у помешкання містян, коли середньодобова температура буде не вище 8 градусів протягом трьох днів. Зважаючи на численні звернення жителів міста щодо холоду у квартирах та на уточнений прогноз погоди, ми вирішили дати старт опалювальному сезону 15 жовтня», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, напередодні опалення почали подавати у медичні заклади Черкас.

1234_12

Про це інформує сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+4 #21 Олена 27.11.2021 19:54
тепло подається тільки вдень.
до 8 години опалення відключене
повністю.
чому ніякої інформації від ТЕЦ?
коли опалення відновиться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Анжеліка 17.11.2021 03:19
Останнім часов замітили, що в квартирі стало холоднувато, і замітили, що вдень батареї теплі, а вночі холодні. Питання, навіщо ви відключаєте отоплення?????? Квартира таким чином бистро охолоджується і за день не може нормально прогріться потім. То навіщо ви таке творите і відключаєте опалення??? Це спеціально?? Думаєте ніхто не замітить??? Ні отоплення вночі ні води гарячої. Зате платіжка потім прийде за те, що типу весь місяць було отоплення!!!! Це наглість і кража грошей в народу!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Виктория 19.10.21 19.10.2021 06:37
Где Ваше отопления? В квартире холодно двое детей мёрзнут старые люди мёрзнут а им вообще попробуй нагреться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Виктория 19.10.2021 06:32
19.10.21 как Вам такое нету отопления приходишь с работы и негде души нагреть ничего не хочется делать дубарь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Елена 15.10.2021 18:39
Батареї холодні!!!
Де ж обіцяне отоплення з 15.10???!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Котейко 14.10.2021 09:52
Цитую Для мчс работёнка:
Котейко с батареи снять. Но это уже материал для следующей новости.

Нет здесь мчс, здесь ДСНС, если тебе мчс, то тебе на Рассею пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Юрист 14.10.2021 08:34
Цікаве посилання у рішенні на п.8 Правил надання послуг з постачання теплової енергії, тоді як абзац 3 п. 8 цих Правил встановив: "Опалювальний період починається не пізніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8°С та нижче, а закінчується не раніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С".
Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України та ч. 3 ст. 24 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 10 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України визнаються незаконними в судовому порядку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 юзр 14.10.2021 01:33
Цитую ЮЗР:
Цитую юзр:
Выселять всех припаренных из квартир или как минимум штрафы хорошие впаять всем кто будет окна открывать когда отопление включат.ещё и при таких ценах на газ, припаренные уже собираются улицу греть, что равноценно преступлению, в лесу будете жить там не жарко.

ДЕБИЛОИД 8) Иди *****!

дебилоида выселить из квартиры обратно в колхоз
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 ЮЗР 13.10.2021 20:51
Цитую юзр:
Выселять всех припаренных из квартир или как минимум штрафы хорошие впаять всем кто будет окна открывать когда отопление включат.ещё и при таких ценах на газ, припаренные уже собираются улицу греть, что равноценно преступлению, в лесу будете жить там не жарко.

ДЕБИЛОИД 8) Иди *****!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Зінченко 13.10.2021 20:29
дістаньте платіжку за жовтень 20-го, 25-26 затопили і погода була майже така як і зараз...але топити потрібно, бо батареї будуть ледь-ледь теплі, а платіжка прийде як на 10 градусні морози і нічого нікому не докажеш...і в хаті холодно і гроші немалі заплачено......