реклама

реклама

З 13 жовтня в Черкасах запрацював ще один комплекс автоматичної фіксації правопорушень. Прилад контролю «Каскад» встановлено по просп. Хіміків, 50, напрямок спрямування приладу – вул. Чорновола.

1634116260-838

Про це йдеться на сайті МВС України.

Нагадаємо, "Каскади" у Черкасах ще розташовані за такими адресами:

  • вул. Благовісна, 341/40 (в напрямку вулиці Кривалівської);
  • вул. Благовісна, 36/47 (в напрямку вулиці Грушевського);
  • вул. Надпільна, 208 (в напрямку вулиці Івана Франка);
  • пр-т Хіміків, 30 (в напрямку вулиці В'ячеслава Галви).

На всіх цих ділянках обмеження швидкості - 50 км/год.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-7 #8 Камера 17.10.2021 17:29
так ви быстро догоните киргистан,а там и россиию.а дальше ЕВРОПА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Яків Миколайович 17.10.2021 10:37
Цитую Степанич:
Яким боком дебільне обмеження швидкості в місті до 50 км/год до всього того, що ви написали?? Кожне порушення треба розглядати окремо.
Якщо відштовхуватись від ваших слів, то мабуть пішоходи під колеса кидаються через те, що я їду 70км/год :-?

На жаль, практика свідчить, що за швидкості 70 км/год. більшість водіїв не встигають адекватно зреагувати на аварійні ситуації, створені порушниками ПДР. До речі, в Парижі нещодавно швидкість руху в центральних районах міста обмежили 30 км/год. Парижан Ви теж назвете дебілами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #6 Степанич 16.10.2021 19:07
Цитую Яків Миколайович:
Які в біса 70 ки/год, коли половина учасників руху ПДР в очі не бачила і бачити не хоче, пруть на червоний і не гальмують перед переходом, велосипедистам нема місця ні на тротуарі, ні на проїжджій частині, і їм в падло катафоти причепити, так що в сутінках їх геть не видно, а пішоходи під колеса кидаються, наче з гранатою під танки?
Я дивлюсь, у вас з логікою проблеми.
Яким боком дебільне обмеження швидкості в місті до 50 км/год до всього того, що ви написали?? Кожне порушення треба розглядати окремо.
Якщо відштовхуватись від ваших слів, то мабуть пішоходи під колеса кидаються через те, що я їду 70км/год :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Яків Миколайович 16.10.2021 16:23
Цитую Степанич:
Якщо вам не до снаги їздити уважно, дотримуючись правил дорожнього руху на швидкості 70км/год - не тягніть інших в своє болото.

Які в біса 70 ки/год, коли половина учасників руху ПДР в очі не бачила і бачити не хоче, пруть на червоний і не гальмують перед переходом, велосипедистам нема місця ні на тротуарі, ні на проїжджій частині, і їм в падло катафоти причепити, так що в сутінках їх геть не видно, а пішоходи під колеса кидаються, наче з гранатою під танки?! Толку з того, що ВИ дотримуєтесь правил, коли ІНШІ їх не дотримуються?! Аварії - ЩОДНЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #4 Степанич 16.10.2021 10:52
Цитую Яків Миколайович:
А Ви вважаєте, що чим більше машин на вулицях, чим гірші умови руху - тим швидше треба літати? При швидкості 50 км/год. можна проїхати через все місто за 20 хвилин.
Про "ЛІТАТИ" я не казав. Не перекручуйте.
65-70км/год - це не "літати", а нормально їздити.
Якщо вам не до снаги їздити уважно, дотримуючись правил дорожнього руху на швидкості 70км/год - не тягніть інших в своє болото.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Яків Миколайович 16.10.2021 08:04
Цитую Степанич:
50км/год + 20км/год
Ви уявляєте, як це їздити по місту 50км/год, в якому кожен день збільшується кількість авто зубожілих українців?? При цьому дорожня інфраструктура розвивається черепашими темпами!

А Ви вважаєте, що чим більше машин на вулицях, чим гірші усови руху - тим швидше треба літати?
При швидкості 50 км/год. можна проїхати через все місто за 20 хвилин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Водій 15.10.2021 21:23
Камери на всі світлофори,летя ть на червоне як мухи на гівно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Степанич 15.10.2021 18:16
50км/год + 20км/год
Ви уявляєте, як це їздити по місту 50км/год, в якому кожен день збільшується кількість авто зубожілих українців?? При цьому дорожня інфраструктура розвивається черепашими темпами!