реклама

реклама

Президенту України Володимиру Зеленському, який побував сьогодні на Черкащині, продемонстрували вже побудовані об’єкти так званого «Великого будівництва» і проєкти майбутніх споруд.

12

Наводимо ілюстрації з виставки, яку із зацікавленням оглянув Зеленський перед тим, як підійти в Золотоноші до журналістів.

01

02 

03

04 

05

06 

07

08 

09

10 

11

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Воюватипотрібно 21.10.2021 22:02
Я "солідоле" воював на украінській землі і за Украіну.На відміну від тебе КДБіста з двома "липовими" бойовими виходами на чужу землю в перід "совка" :lol:

За Україну треба воювати на кордоні країни, а не пускати на свою землю.Ми всі винні, що допустили до керівництва державою зрадників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 СОЛДАТ 21.10.2021 19:25
Цитую Solsd///:
Цитую СОЛДАТ:
Ваня! В чому справа? Ти де батьківщину захищав? В Афгані? В Чехословаччині?І за "слуг" голосував? Ну ти і лошара!!!!! :D :D :D

А ти, порохняве, де воювало?
"Я вот так считаю, в армии не служил - лечись аспирином! И 20 квадратов профессор мне положено! Я на колчаковских фронтах ранен" - НУ ТОЧНО ПРО ТЕБЕ.

Я "солідоле" воював на украінській землі і за Украіну.На відміну від тебе КДБіста з двома "липовими" бойовими виходами на чужу землю в перід "совка" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Эмпирическое правило 21.10.2021 09:45
Каждая новая власть, хуже папэредникив, коррумпирование , брэхливее, вороватее, наглее. Преемственность . С учётом и коррекцией залётов и ошибок дидов и аццов. Постиндустриаль ный постсовок. А наріду пофік. Наглядный широкообсуждаем ый пример корректуры ашипок на первом фото, - шестёрки забор-венок придерживают, чтобы как овоща при порыве ветра не накрыло. Но корочка то презиковская на пол при получении упала. Лес символов немых.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Solsd/// 21.10.2021 00:19
Цитую СОЛДАТ:
Ваня! В чому справа? Ти де батьківщину захищав? В Афгані? В Чехословаччині?І за "слуг" голосував? Ну ти і лошара!!!!! :D :D :D

А ти, порохняве, де воювало?
"Я вот так считаю, в армии не служил - лечись аспирином! И 20 квадратов профессор мне положено! Я на колчаковских фронтах ранен" - НУ ТОЧНО ПРО ТЕБЕ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Solsd/// 21.10.2021 00:16
Порохняві родухопелились. Це добре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Реально 20.10.2021 23:59
Цитую СОЛДАТ:
Ваня! В чому справа? Ти де батьківщину захищав? В Афгані? В Чехословаччині?І за "слуг" голосував? Ну ти і лошара!!!!! :D :D :D


В афгані та Чехословаччині були окупанти, А ті голосував за Петра рубануті по всій голові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 СОЛДАТ 20.10.2021 21:32
Ваня! В чому справа? Ти де батьківщину захищав? В Афгані? В Чехословаччині?І за "слуг" голосував? Ну ти і лошара!!!!! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Самшит 20.10.2021 21:19
А де піаніно для короного виступу президента голим?де труси скічка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Роман 20.10.2021 20:18
О! Діджіталізація по-українськи! От цікаво, пан Президент догадався спитати, скільки із коштів "Великого будівництва" пішло на виготовлення цих ілюстрацій? Замість того, щоб просто надіслати фото у цифровому вигляді - вчудить "виставку ілюстрацій" - це шедевр! Думаю, панові Президенту треба було побувати на випадково обраному об'єкті (щоб місцеві наперед не знали, куди він поїде) і перевірити, чи на ілюстраціях реальні фото об'єктів, чи "фотошоп".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #2 Антон 20.10.2021 20:10
Одним словом, на саме м.Черкаси з його лисянсько-казарянським устроєм, положили те що перетворить його на забиту діру.
І не Зе тут виною.