КП «Уманьводоканал» минулого тижня від’єднав «Уманський тепличний комбінат» від водовідведення.
29 жовтня відбулося засідання Уманської районної комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому проаналізували ситуацію стосовно відключення від водовідведення ПОСП «Уманський тепличний комбінат».
«В умовах карантинних обмежень, спричинених новою хвилею захворюваності на COVID-19, санітарно-епідеміологічне благополуччя і забезпечення водопостачання та водовідведення для підприємства та прилеглого мікрорайону є першочерговим завданням!» – зазначив голова райдержадміністрації Ігор Миклащук.
За підсумками роботи комісія ухвалила рішення – рекомендувати КП «Уманьводоканалу» відновити водовідведення для ПОСП «Уманський тепличний комбінат», повідомляють в Уманській райдержадміністрації.
На засіданні комісії були присутні керівники Уманської і Паланської територіальних громад.
В Уманській міській раді журналісту «Прочерку» сказали, що запитають у міської голови Ірини Плетньової, чи є в неї час для коментаря нам і чи погодиться вона його надати. У разі позитивного рішення пообіцяли передзвонити. Очікуємо на позитивне рішення Ірини Григорівни. Також порадили звернутися до директора «Уманьводоканалу», бо йдеться про стосунки між комунальним підприємством і приватним підприємством «Уманський тепличний комбінат».
Секретар директора «Уманьводоканалу» Юрія Токарева після декількох наших дзвінків з метою взяти у Юрія Миколайовича коментар відповіла, що він, мовляв, уже прокоментував це питання телеканалу «Інтер», а спілкуватися з нами часу не має. Наше зауваження, що потрібно лише декілька хвилин, ніяк не вплинуло на ситуацію. Пані секретар також додала, що ми можемо спробувати ще раз зателефонувати завтра. Інакше кажучи, керівник водоканалу чомусь не хоче, щоб наші читачі дізналися його позицію зі спірного питання.
Натомість, в «Уманському тепличному комбінаті» на наші запитання відповіли охоче.
– Це так міська влада підтримує бізнес, – сказав у коментарі «Прочерку» заступник директора комбінату Андрій Гордій. – Вони хочуть, щоб ми перейшли з районного оподаткування в міське, хоча ми територіально розміщені на території Паланської ОТГ і з радянських часів сплачували податки в районний бюджет. Серед наших працівників – лише чверть уманчан, решта – жителі громад району та сусідніх областей. Як можна з бізнесом так робити? Твердять, ніби водостоки від нас занадто брудні, що ми маємо великі борги перед водоканалом. Усе це – обман. Будемо викручуватися. Побудуємо власні очисні споруди, а поки що довелося позакривати душові кімнати, які створили для своїх працівників.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису