Сьогодні, 3 листопада, виконком затвердив поданий департаментом освіти проєкт рішення про надання одноразової допомоги за заслуги перед містом переможцю та призерам XVI Паралімпійських ігор. Тепер рішення мають затвердити депутати Черкаської міської ради.

253497206_4402130629842379_3313980239577867999_n

Таким чином переможець XVI Паралімпійських ігор 2020 року Максим Коваль може отримати нагороду в розмірі 500 тисяч грн, а срібні призери Артем Манько та Роман Данилюк – по 300 тисяч грн.

«Спорт – це сила духу, витривалість тіла та мотивація. Ми хочемо, аби мотивація була не лише в нагородах та місці на п’єдесталі, а й вимірювалася додатковими можливостями. Надаючи матеріальну допомогу спортсменам, ми дякуємо їм за те, що вони вписують Черкаси у спортивну історію та прославляють своїми здобутками місто», - говорить заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Довідково: Черкаські спортсмени успішно виступили на Паралімпіаді 2020 року, зокрема: Максим Коваль став переможцем у штовханні ядра, Артем Манько здобув срібло у поєдинку в чоловічій шаблі, а Роман Данилюк виборов срібло у штовханні ядра.

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики.