реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури та Уманської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно організованої групи з п’яти посадових осіб за фактом службового підроблення та розтрати бюджетних коштів у великих розмірах, шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

255263097_4659021990786842_3693713932225065302_n

За даними слідства, обвинувачені, перебуваючи на посадах бухгалтерів одного із відділів органу місцевого самоврядування м. Умань, які відповідно до своїх службових обов’язків мали пряме або опосередковане відношення до процесу нарахування заробітної плати, умисно та цілеспрямовано, шляхом незаконного завищення розміру грошових коштів у платіжних дорученнях на перерахування заробітної плати та електронних відомостях розподілу грошових коштів на свої власні банківські карткові рахунки, упродовж 2017–2018 років здійснили розтрату бюджетних коштів на загальну суму понад 400 тис. грн.

Установлено, що зайво та безпідставно нараховані грошові кошти виконавці злочинів знімали готівкою зі своїх банківських рахунків і передавали організатору, залишаючи собі визначену останнім частину.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 МІСЦЕВИЙ 10.11.2021 14:51
Там де ходять гроші у Черкасах-покарань не буває За 5тис-можуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100