реклама

реклама

Зараз відбувається нарада міського голови Черкас Анатолія Бондаренка із членами виконкому міськради щодо того, яким чином реагувати на обмеження «червоної» карантинної зони.

Бондаренко4

Як відомо, з 12 листопада Черкаську область включено до «червоної зони» карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією COVID-19.

– Зрозуміло, що з понеділка учні старших класів будуть на дистанційному навчанні, але ми докладемо максимальних зусиль, щоб якомога раніше вийти з червоної зони, – сказав міський голова Черкас у сьогоднішньому відеозверненні до жителів міста. – Готові збільшити кількість ліжкомісць у наших лікарнях, готові розгорнути додаткові ліжкомісця. Депутати Черкаської міської ради спрямували значну суму коштів на придбання засобів захисту та обладнання, необхідного для боротьби з хворобою COVID-19.

Крім того, як зазначив Анатолій Бондаренко, в Черкасах працюють над монтажем кисневої станції на території Першої міської лікарні.

Наразі в Черкасах хворих на COVID-19 лікують у двох лікарнях – міській інфекційній (в тому числі в її тимчасовому стаціонарі) та Першій черкаській міській лікарні.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Правда 12.11.2021 11:32
Коментарі читати немає сенсу. Сплошні проплачені тролі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Гість 12.11.2021 08:15
Цитую Я:
А що, дистанційного навчання в школах з п'ятниці не буде? Всі вчителі на 100% вакциновані і можуть працювати в червоній зоні в п'ятницю?

Але ж тільки вчителі не будуть боліти,
а на унів їм плювати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Ганс 11.11.2021 15:49
Цитую Леонід:
Хоча б хтось знає ДІЙСНУ ситуацію в місті? Цифри ЛІКАРЕНЬ Є? Аврал і караул кричать уже давно, а що насправді?

вам этого никто не скажет...
больницы заполнены- это нерушимая мантра...
А в Киеве очередь в крематории на 2 часа...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Леонід 11.11.2021 15:29
Хоча б хтось знає ДІЙСНУ ситуацію в місті? Цифри ЛІКАРЕНЬ Є? Аврал і караул кричать уже давно, а що насправді?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Рибак 11.11.2021 11:05
Перемога Уляни Супрун - до лікаря раніше чим за місяць не потрапиш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Гість студії 10.11.2021 22:29
Тоха сказав дистанція, значить дистанція. Червона зона закінчиться тоді, коли на третій поверх ОДА занесуть бумажки чистої статистики. Здоров'я населення не головне!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Степанич 10.11.2021 21:08
В обласній лікарні теж є ковідне відділення, але й там місцеві лежать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Антон 10.11.2021 20:00
Лисий схаменувся, більше не відміняє карантин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Самшит 10.11.2021 18:42
А в Третій скільки лікується з ковідом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Я 10.11.2021 16:36
А що, дистанційного навчання в школах з п'ятниці не буде? Всі вчителі на 100% вакциновані і можуть працювати в червоній зоні в п'ятницю?