реклама

реклама

Лідер Черкаського Нацкорпусу повертається у Черкаси. Сьогодні суд ухвалив апеляційну скаргу й випустив Кухарчука із зали суду під особисте зобов’язання.

257873679_4575281472534058_3917724656861254541_n

Цю інформацію виданню «Вичерпно» підтвердили в пресслужбі ПП «Національний Корпус».

Зауважимо, черкаського ветерана Олега Довбиша 5 жовтня звільнили з-під варти в залі суду — замінили на нічний домашній арешт. Дмитро Кухарчук залишався під вартою 81 день.

Нагадаємо, обох нацкорпусівців звинуватили у хуліганстві під час акції протесту під офісом президента 14 серпня. У партії вважають такі обвинувачення суто політичною справою, адже обвинувачення не має жодної доказової бази.

реклама

Коментарі  

 
+8 #50 СОЛДАТ 22.11.2021 18:41
Цитую всі - сєпари і манкурти:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Soldier Of Fortune:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Soldier Of Fortune"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Антон"][quote name="stas"][quote name="СОЛДАТ"] коментуєш.

:lol:

зольдат не бути тобi генералом ка***ських вiйськ як би ти не вперся, бо дурних та прибецаних туди не беруть


зольдат тiки ось взнав новину,шо ваша кодла жере не тiльки ахресорьске сало
,огiрки ви теж купуєте у нього.ще скiльки товару купуєте у окупанта?отож усi
ви не брати,а одне велике кодло пiд назвою славянi.

Якщо "тіки взнав" то радуйся :lol: І йди вже в кінці кінців до своєі мами. Чи "напрасно старушка ждет сына домой"?"Дока" теж прихвати з собою - вам якраз по дорозі.Обговорите спокійно портрет Жозефіни.Давайте хлопці."Труба зовет"!!!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #49 ГОРІЛКИ ТУТ БАГАТО 22.11.2021 13:56
Цитую Док:
[quote name="СОЛДАТ"]
Котрий раз тобі повторяю - іди до мами!!! Горілки тут нема. :lol: Теж мені "дикий гусь" знайшовся. ;-)

Что значит ГОРІЛКИ ТУТ НЕМА? Ты что выжрал всё? С твоим диагнозом пить
ты псих очнулся поздно и поэтому попутал горiлки нема у солдата так шо все шо ти тут намалював до зольдатен и еще сними халат пока санитары не отобрали его у тебя и не надели смерительную рубашку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #48 Док 22.11.2021 12:34
Цитую СОЛДАТ:
Котрий раз тобі повторяю - іди до мами!!! Горілки тут нема. :lol: Теж мені "дикий гусь" знайшовся. ;-)

Что значит ГОРІЛКИ ТУТ НЕМА? Ты что выжрал всё? С твоим диагнозом пить категорически запрещено! Ты что,забыл, как был Наполеоном и рисовал какашками на стенах портрет Жозефины? Сколько сил затрачено, чтобы подлечить тебя хоть до уровня СОЛДАТ, а ты, дурень, опять за старое взялся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #47 всі - сєпари і манкурти 22.11.2021 09:01
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Soldier Of Fortune:
Цитую СОЛДАТ:
ви не брати,а одне велике кодло пiд назвою славянi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #46 СОЛДАТ 21.11.2021 19:02
Цитую Soldier Of Fortune:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Soldier Of Fortune:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Антон"][quote name="stas"][quote name="СОЛДАТ"]Рівень підтримки(масов ої!)Воїн світла тут один - Я! А ви всі - сєпари і манкурти, агенти кремля.

Ти диви малятко образилось! нiхто у тебе це звання не отбере,бо усi вояки
або скинься з вiкна бо "руськие йдуть".ти зовсiм того нетого сам себе коментуєш.

:-) Грубо "працюєш" ка***е.Нервуєш сильно.Ти з "моторолою" не знайомий випадково?До речі, як там мама твоя? Сходив до неі? :lol:

зольдат не бути тобi генералом ка***ських вiйськ як би ти не вперся, бо дурних та прибецаних туди не беруть

Котрий раз тобі повторяю - іди до мами!!! Горілки тут нема. :lol: Теж мені "дикий гусь" знайшовся. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #45 Soldier Of Fortune 21.11.2021 17:56
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Soldier Of Fortune:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #44 СОЛДАТ 21.11.2021 15:01
Цитую Soldier Of Fortune:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Антон"][quote name="stas"][quote name="СОЛДАТ"]Рівень підтримки(масов ої!)Воїн світла тут один - Я! А ви всі - сєпари і манкурти, агенти кремля.

Ти диви малятко образилось! нiхто у тебе це звання не отбере,бо усi вояки світла у пеклi грiються бо змерзли,а ти привид(дух,прим ара) чого ти тут забув на цьому свiтi.їдь вже туди де ти там сидiв,може вже прибере тебе до тих вояк свiту.
або скинься з вiкна бо "руськие йдуть".ти зовсiм того нетого сам себе коментуєш.

:-) Грубо "працюєш" ка***е.Нервуєш сильно.Ти з "моторолою" не знайомий випадково?До речі, як там мама твоя? Сходив до неі? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #43 Ни стыда ни совести 21.11.2021 14:03
Перепробовать надо всё. Сельский бухгалтер был, шапкокрад был, шоколадный заяц был, клоун был. А счастья всё нет. Ну ничего, впереди ещё более интересные и забавные, а главное, заслуженные народом варианты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #42 Soldier Of Fortune 21.11.2021 12:42
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #41 Віктор 21.11.2021 11:46
Цитую Ден:
Доля цього клоуна мало кому цікава. Щоденно засуджують чи виправдовують гопників та хуліганів. Випустили Кухарчука - це не новина. Доля маловідомого і нецікавого Дімона нікого не цікавить.

Клоун взагалі при владі, розважає своїх виборців. А стосовно опозиції загалом і Кухарчука зокрема, то яке їм діло на думку обмеженого контингенту впливу з ОРДЛО? То лише витратний матеріал у гібридному протистоянні РФ і України.