реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Черкаської міськради Сергій Кудактін під час сьогоднішньої сесії міськради порушив питання про дискримінаційний характер ініціативи МОЗ щодо допущення у громадські місця громадян лише після пред’явлення сертифікату про щеплення у додатку «Дія».

fcabe64c3065eb053af6d25510e757b0

– Якщо досі в червоній та жовтій карантинних зонах потрапити в громадські місця можна, пред’явивши або паперовий сертифікат, або сертифікат у додатку, то невдовзі потрібно буде пред’являти тільки телефон з «Дією», – сказав депутат. – Ми вважаємо, що це повна дурня і дискримінація, зокрема, літніх людей, які досі користуються простими кнопковими телефонами. І якщо зараз їм сказати, що вони зможуть потрапити до магазину тільки по «Дії», то ми просто закриваємо їм вхід і псуємо життя.

Депутат закликав депутатів підтримати звернення Черкаської міськради до керівництва України з проханням не запроваджувати запропонованої МОЗ зміни саме в цьому пункті.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 Степанич 25.11.2021 22:21
Цитую Лейба:
Скоро дойдет до того, что каждому украинцу набьют на лбу татуировку с QR - кодом
Лейба, чего так слабо? Сразу "Бандера" на лбу набьют.
Фошизды, ага. Нехристи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Зінченко 25.11.2021 16:29
Цитую ппфффф:
Украина это страна где законы распространяютс я только на жителей городов, а что насчёт сёл? Вы будете в каждом сельском магазине проверять куар коды, где в семье один телефон на пятерых, где у мужика Петра или Ивана никогда нет телефона, тем более смартфона, а только у его толстой Галькы или Маруськы, хочется посмотреть как по всем сёлам будут выполнятся такие требования и полиция будет их штрафовать.

а як же Петро і Галька тисячу будуть отримувати???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Юрій Динамо 25.11.2021 15:58
Мені сумно за нашу Неньку Україну
Мені сумно за козацький,Черка ський, рідний край
За місто ,де прожив я всі свої 43 роки
А правди нині у Черкасах та по Вкраїні ніде нема :(
25.11.2021
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси)
кмс з шахів та дитячий тренер (майже 20 років праці у системі освіти ),вчитель історії та правознавства ,інвалід дитинства 3 групи (нині безробітний ) ,безмасочник (жодного намордника за час ковідного бєспрєдєлу за майже 2 роки)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 ппфффф 25.11.2021 15:36
Украина это страна где законы распространяютс я только на жителей городов, а что насчёт сёл? Вы будете в каждом сельском магазине проверять куар коды, где в семье один телефон на пятерых, где у мужика Петра или Ивана никогда нет телефона, тем более смартфона, а только у его толстой Галькы или Маруськы, хочется посмотреть как по всем сёлам будут выполнятся такие требования и полиция будет их штрафовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 В другій банді 25.11.2021 14:18
Цитую Сидоров.:
Хоч і не поважаю цього кудактіна , бо він з братом ............гроші в Добрій спілці і багато , але підняв питання правильно.


А тепер в іншій Добрій більшості, питання підняв, а проголосував за підняття тарифів та забудову історичних пам'яток історії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Приземляйтесь 25.11.2021 13:55
Таке рішення могли прийняти тільки особи повністю відірвані від реального життя, перебуваючи у "теплих ваннах" і покурюючи. У значної частини лдей навіть кнопковий телефон немає за що купити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Зінченко 25.11.2021 12:42
магазини смартфонів готуються до підняття попиту................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Лейба 25.11.2021 11:20
Скоро дойдет до того, что каждому украинцу набьют на лбу татуировку с QR - кодом. Слава Украине! :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #2 Ганс 25.11.2021 11:08
а если человек не хочет устанавливать "Дию"- это преступление?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Сидоров. 25.11.2021 10:58
Хоч і не поважаю цього кудактіна , бо він з братом ............гроші в Добрій спілці і багато , але підняв питання правильно.