реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час сьогоднішньої сесії міськради презентував підготовлений експертами проєкт Стратегії розвитку Черкас на наступні 10 років і назвав основні пріоритети, які містяться в цьому документі.

БОНДАРЕНКООК

Цих пріоритетів чотири.

Перший: Дніпро – бренд і стиль міста, головна унікальність Черкас. «Черкаси – місто великої води», – сказав Бондаренко.

Другий: економічне зростання. Акцент робитиметься на смарт-спеціалізацію, створення умов для інвестування, збільшення надходжень до бюджету.

Третій: гармонійний розвиток особистості впродовж життя

Четвертий: ефективне, розумне місто. Цей пріоритет передбачає цифрову трансформацію, увагу енергоефективності, оновленню територій, модернізацію, громадську безпеку.

Наразі про основні положення Стратегії розвитку Черкас депутатам міськради розповідають експерти.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Мытница-Центр 26.11.2021 13:55
Я за лежачих полицейских по ул. Героев Днепра ,действительно гоночная трасса ,особенно для мотоциклистов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 наївний 26.11.2021 11:59
СЄкладається враження,що стратегію розвитку міста приймали інопланетяни, які дуже далекі від його реальних проблем. При такій "турботі" про місто ї його мешканців до 2034 року Черкаси перетворяться ще в одну Лисянку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Парус 26.11.2021 10:42
Це не Стратегія, а дитячий лепет. Щоб відстали від нього
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 andrey ryzhykov 26.11.2021 09:46
Первое что нужно это рабочий аэропорт, в втрое это речпорт, третье безпечне мисто, все...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 оол 26.11.2021 08:00
Хорошая , наверное, стратегия развития, туда де входит бездумно обкидать весь город лежачими полицейскими , вместо того чтобы использовать другие современные способы безопасности дорожного движения?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Марина 26.11.2021 01:14
Не забудь про екологію міста ще. А то дозволив травить черкащан по повній, особливо тих, що не на Дніпрі живуть. Жінці своїй привіт передавай, голові з екологічних питань чи як там її. Очі, Ваша родина,вміє добре закривать на те що робиться з повітрям в Черкасах. А що, гроші не пахнуть! Проте нам, містянам, добре пахне - дихать вже нема чим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Taras 25.11.2021 23:51
Цифрове місто йопт... Світлофори хоча б поміняйте на сучайні - старих невидно ніфіга, зробіть тротуари хоча б у центрі. Напроти кооператору ямища 20 см завглибки вже не один рік стоїть. А тоді можна буде і про цифровизацію помріяти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Мирослава 25.11.2021 21:08
Дніпро в асфальт та плитку, таку рідну, закатать? Та гоночну трасу по Героїв Дніпра зробить замість тихої зеленої вулиці? Оце- бренд міста? Чого ж сам прикупив діляночки подалі від магістралей, в тиші та зелені, в Сокирному?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 ЮЗР 25.11.2021 19:50
Днипро? А ты лысый хрен хоть раз в году чистил Днипро от водрослей? 8) Нафиг трепатся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Наталія 25.11.2021 14:44
Ні,на пенсію зарано.ще водоканал не обанкротили.і землю не віддали Казаряну під щабудову.