реклама
Будівельна компанія надія

Відпрацювання прийомів із забезпечення надійної охорони й безпеки судових установ відбулося сьогодні на базі Чигиринського районного суду. Заходи пройшли спільно з правоохоронцями місцевого відділення поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та фахівцями Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області у форматі тактико-спеціальних навчань.

1

Під час навчань були відпрацьовані відразу кілька сценаріїв розвитку подій, які можуть виникнути в реальному житті.

9

Співробітники Служби у тісній взаємодії з поліцейськими та рятувальниками на практиці удосконалили взаємодію:

- щодо припинення групових порушень громадського порядку в суді та на прилеглій території;

- із забезпечення безпеки учасників судового процесу під час розгляду резонансних справ у залі судових засідань;

- у випадку отримання повідомлення про замінування будівлі суду;

- у разі виникнення загрози безпеці головуючого по справі, учасникам судового процесу, працівникам апарату суду в установі та на прилеглій території.

5

Звертаючись до учасників навчань, заступник начальника Територіального управління підполковник Служби судової охорони Юрій Бас зауважив: «У будь-які життєвій ситуації, зокрема і на службі, потрібно діяти виважено і помірковано, але головне завжди залишатися людиною. Тому ми максимально повинні бути сконцентровані й підготовлені до будь-якого розвитку подій, а вміння діяти на випередження та логічно прораховувати свої кроки сприятимуть тому, аби несення служби та правосуддя на Черкащині відбувалося в безпечних умовах».

Довідково: на Черкащині Чигиринський районний суд став 19 об’єктом судової гілки влади, який перейшов під охорону Служби судової охорони 285 вересня поточного року.

Пресслужба ГУ Служби судової охорони у Черкаській області

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ