реклама

реклама

У Черкасах просто під вікнами міського відділку поліції, що по вулиці Пастерівській спиляли яблуневий сад. Відповідні фото виданню надали свідки події, колишні правоохоронці.

260712675_905498859967787_108995280998316492_n

Водночас, начальник сектору комунікацій ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк роз’яснила виданню «Прочерк», що насправді справа в ремонті і оновленні будівлі.

– Є акт, наданий екологічною службою про те, що ці дерева застарілі, не плодоносять. У зв’язку з цим ці дерева було вирізано і далі буде омолодження саду, насаджуватимуться нові дерева і оновлюватимуться повністю сад. Загалом територія оновлюватиметься не лише ззовні, а й всередині, адже тут буде відкриття фронт-офісу. Також буде зона для відвідувачів, – каже Зоя Вовк.

Фронт-офіси запрацюють у кожному територіальному підрозділі, щоб поліція була ближче до людей і люди довіряли поліції, зазначають в ГУНП.

262001454_1113547016050037_2596309750422379564_n

262547819_207197731576914_1702122631054905923_n  

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Яків Миколайович 01.12.2021 22:17
Падли в законі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 МІСЦЕВИЙ 01.12.2021 17:09
Буде вбиральня краща у европейській частині міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 правда 30.11.2021 23:31
там побудує багатоповерхівк у казарян?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Сидоров. 30.11.2021 22:06
Я в цьому році спиляв у своєму саду три дерева. Міняю на кращі сорти омолоджую. В чому проблема у ментів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 перекрили кисень 30.11.2021 21:40
забула сказати про аварійний стан дерев (які могли гепнути на голову) і те, що яблуні створювали небезпечну ситуацію на дорозі автомобілістам відвертаючи їх увагу під час руху. :D А можливо так краще оборонятися? Колись і ОДА з переляку попиляла всі ялинки на Соборній площі .І що дивно-АКТ екологів був один в один :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Антон 30.11.2021 20:42
Тулубу теж ялинки свербіли, тож в добрий шлях і вам, зальотні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Самшит 30.11.2021 20:18
Фронт офис?? Вбиралня??на вулиці??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ВБшник Вилля 30.11.2021 19:36
Не здивуюсь, що скоро там багатоповерхівк а буде, що менти продали земельку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Huawei Nova 30.11.2021 19:09
Чистая ложь. Здание техникума было сдано в эксплуатацию в начале 90-х. Потом туда переехали менты. А яблоки с этих яблонь я в позапрошлом году своему малому рвал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 олег 30.11.2021 18:31
Там нужно не кровати переставлять, а менять прос...ток.