реклама
Будівельна компанія надія

Чотири проєкти на фінансування з програми «Громадський бюджет» розробив і подав колектив єдиного у Черкасах комунального кінотеатру «Україна». Мета проєктів осучаснити, обладнати та вдосконалити кінотеатр так, щоб зробити його максимально зручним і доступним для всіх без винятку глядачів.

7224b72a679ea138fbae7731685dfcdb

Проєкт № 13 – «Кінотеатр на даху» - перетворення даху приміщення на літній кінозал на відкритому повітрі, де, окрім демонстрації фільмів можна буде проводити різні молодіжні та інші заходи. Задля цього необхідно встановити придатне для експлуатації покриття, огорожу по периметру, місця для сидіння, накриття, обладнати вхід з другого поверху приміщення, встановити екран, кінопроектор, звукову апаратуру.

Проєкт № 14 – «Інклюзивність» передбачає облаштування  всіма необхідними елементами входу до приміщення, у фойє, відповідне обладнання глядацьких залів, туалетних кабінок, тактильного покриття на ганку приміщення, що забезпечить комфорт людям з особливими потребами.

Проєкт № 25 – «Тротуар» - це реконструкція тротуару вздовж будівлі кінотеатру за адресою вул. Смілянська 21, встановлення ліхтарів вуличного освітлення, бордюр навколо висаджених дерев, заміна асфальтного покриття, облаштування зливної системи для відведення вод від опадів та створення паркінгу вздовж проїзної частини вул. Смілянської, і впорядкування однієї з найбільш навантажених пішохідних зон міста.

Проєкт № 35 - «Вхідна група» - це заміна вікон та дверей на сучасні енергоефективні та безпечні, підсвітка фасаду і стін будівлі, встановлення тематичної світлової вивіски кінотеатру над входом.

- Колектив «України» взяв курс на оновлення і модернізацію кінотеатру. Спільно з громадськістю міста ми розробили концепцію розвитку закладу, яку поетапно втілюємо у життя. Вже зроблено чимало: осучаснили кінозали, облаштувавши їх новими зручними кріслами, створили кінокафе. Та задля перетворення кінотеатру на суперсучасний необхідно  значно більше коштів. Тому й вирішили взяти участь у програмі «Громадський бюджет», і подали на розгляд чотири проєкти, які передбачають цікаві нововведення. Прошу всіх небайдужих черкащан проголосувати за наші проєкти, - пояснила директор кінотеатру «Україна» Валентина Слуцька.

Проголосувати за посиланням   https://imisto.org/votings/12/projects

Про це повідомляє пресслужба кінотеатру «Україна».

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Лейба 01.12.2021 12:15
Еще в подвале можно баньку соорудить :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ